הברכה המיוחדת של גדול הדור לצעירים המתחזקים

תלמידי ישיבת החופש הגדול יזכו השבוע לביקור של מרן הרב שטיינמן שליט״א

במהלך השבוע הקרוב, יזכו למעלה ממאה הנערים הצעירים המתחזקים הלומדים בישיבת החופש הגדול בבני ברק, לביקור מרגש ומיוחד שלא כל אחד זוכה לו. כפי הנראה כעת, בימים הקרובים יבקר בישיבת החופש הגדול מרן הגאון הגדול רבי אהרון לייב שטיינמן שליט"א שאף ישא דברי תורה וברכה מיוחדת לצעירים המתחזקים.

 

ההתרגשות בקרב הצעירים בישיבה, שדבר הביקור הגיע לאוזניהם, עוררה גלים רבים. צעירים רבים נוספים ביקשו בימים האחרונים להשתתף בלימודים בישיבה המיוחדת של החופש הגדול, כדי לזכות לקבל את ברכתו של גדול הדור ולהסתופף בצילה של הישיבה המיוחדת במהלך החודש שעוד נותר לחופש.

 

        רוצה לקרוא עוד על לימוד תורה?

               > מחקר: הגמרא מקנה חשיבה אנליטית

               > לא לדאוג, יהיה מקום לכולם!

               > נעים להכיר! הישיבה הקדושה!

               > סודו של דף גמרא

               > לימוד הגמרא עושה אותי הכי מאושר

 

בישיבת החופש הגדול, הפועלת בכל תקופת החופשה, לומדים הצעירים שלוש פעמים בשבוע, בכל פעם שני 'סדרים' של לימוד, במתכונת של ישיבה רגילה, בהם טועמים את טעמה הערב של הישיבה. בסדר הראשון לומדים הבחורים בצוותא עם אברכים סוגיות תלמודיות בעיון כשבסיומו של הסדר נמסר שיעור על ידי ראשי ישיבות שמתארחים במקום. בצהריים שומעים הבחורים שיחה מוסרית ושיעור בהלכה כשלאחריהם הם לומדים את הסדר השני במתכונת ישיבתית של לימוד בקיאות. בנוסף לכך מבקרים הצעירים בבתיהם של גדולי הדור המתגוררים בבני ברק וזוכים להתברך על ידם.

 

גם פעילויות פנאי מיוחדות מתקיימות במהלך התקופה להתרעננות ואגירת כוחות לקראת תקופת הלימודים הבאה.

 

אם גם אתה מעוניין להצטרף לישיבת החופש הגדול.

 

צור קשר עכשיו 054-840-20-01

 

 

 

 

עוד

בקטגוריה

נעים להכיר! הישיבה הקדושה! מחקר: הגמרא מקנה חשיבה אנליטית