לא לדאוג, יהיה מקום לכולם !!!

בעקבות הביקוש - ארגון ׳אחינו׳ מוביל מהלך להקמתם של עוד 2 ישיבות לצעירים מתחזקים

'אחינו' מוביל יוזמה בימים האחרונים ומקיים מגעים לפתיחת עוד 2 ישיבות לצעירים מתחזקים – כך מגלה לנו הרב חיים גולדברג מראשי הארגון – הישיבות יוקמו במוקדים שונים בארץ שבהם אין עדיין ישיבות לצעירים מתחזקים, מתוך מטרה לענות על הביקוש הרב שקיים כיום בקרב צעירים מתחזקים לישיבות מסוג זה.

 

"מי שמסתובב כיום ברחבי הארץ, אינו יכול שלא לחוש את הצימאון האדיר הקיים בקרב צעירים מתיכונים חילוניים. הצעירים מבקשים רק דבר אחד – להכיר את הישיבה – לבוא וללמוד בישיבה להתעמק ולהתענג על דף הגמרא שיש בו אור מיוחד והנאה צרופה בלימוד והעיון בו.  

 

בעקבות הביקוש הרב של הצעירים מחד, וחוסר המקומות המתאימים ללימוד לצעירים אלו, מאידך, מתנהלים מגעיםעם רבנים במקומות שונים ברחבי הארץ, ירושלים בית שמש, ומרכז הארץ, אודות האפשרויותלפתיחת הישיבות.

 

הרב גולדברג אומר כי הצעירים המבקשים לבוא ולמוד בישיבות מתחלקים לכמה סוגים ולכמה רמות, ישנם כאלה שכבר מגיעים כיום לימודי ערב במדרשיות או בתי כנסת שכונתיים וישנם כאלה שעדיין לא דרכו על מפתן עולם לימדו הגמרא. אנו זקוקים בדחיפות להעניק מענה של מקומות לימוד לצעירים אלו – מכל הרמות ומכל הסוגים ולכן אנו משקיעים מאמץ רב כדי להביא את הבשורה של הקמת עוד ישיבות כבר לקראת שנת הלימודים הקרובה – אומר הרב גולדברג.

 

אם גם אתה מתעניין בלימוד בישיבה

צור קשר עם הרב גולדברג

050-4141384

 

 

 

עוד

בקטגוריה

האנך המאוזן סודו של דף גמרא