נעים להכיר! הישיבה הקדושה !

30 צעירים מתחזקים יגיעו השבוע לשלושה ימי הכרות עם 50 תלמידי הישיבה הקדושה

היכרות אישית מרתקת ומיוחדת תיערך השבוע ל30 נערים מתחזקים מכל רחבי הארץ שיגיעו לירושלים במטרה להכיר מקרוב את עולמה של הישיבה ואת חמישים הנערים הלומדים מזה למעלה משנה, בישיבה הקדושה 'אחינו' בשכונת הר נוף בירושלים.

 

"אני מחכה לרגע הזה כבר למעלה מארבעה חודשים" אומר לנו ניר, אחד מהנערים הצעירים שבמשך החודשים האחרונים לומד מדי ערב שיעורי תורה בבית הכנסת השכונתי בנתניה. "אני מחכה לראות ולהכיר את הישיבה הקדושה, אני משתוקק לדעת כיצד נראה עולמו של בחור ישיבה ומה כולל סדר יומו".

 

 

        רוצה לקרוא עוד על לימוד תורה?

               > מחקר: הגמרא מקנה חשיבה אנליטית

               > הברכה המיוחדת של גדולי הדור לצעירים מתחזקים

               > לא לדאוג, יהיה מקום לכולם!

               > סודו של דף גמרא

               > לימוד הגמרא עושה אותי הכי מאושר

 

 

במשך שלושה ימים ישהו 30 הנערים בישיבה הקדושה אחינו בהר נוף שבירושלים ויכירו מקרוב את סדר יומם של בני הישיבה. הנערים ילמדו בחברותו עם תלמידי הישיבה, יאזינו לשיעורים ולשיחות מוסר ויטעמו את טעמה הערב של הגמרא בלימוד חוויתי מרתק מפי רבני הישיבה.

 

יוזמה מיוחדת זו של 'אחינו', מצטרפת לשרשרת של פעילויות המתקיימות במהלך החופש הגדול שמטרתן העיקרית היא לחשוף בפני צעירים מרחבי הארץ המשתוקקים להכיר את עולם הישיבה ולטעום את טעם לימוד הגמרא – שלפי כל המחקרים גורם לחידוד השכל ולהענקת כלי חשיבה ייחודיים.

 

ראש הישיבה הקדושה הרב אריאל אלבז אומר כי תלמידי הישיבה הקדושה ממתינים לאורחים החשובים שיזכו לליווי צמוד לאורך שלושת ימי שהותם בישיבה. "אני משוכנע שההיכרות של הנערים עם הישיבה הקדושה תחשוף בפניהם עולם מופלא ומיוחד  – עולמו של בן ישיבה, אין ספק – אומר הרב אלבז – כי הנערים שכבר לומדים בישיבה עברו שלב מיוחד ומהותי בחייהם והם יודעים כיום להעניק לחבריהם ולבני גילם את המבט הנכון על עולמו של נער צעיר. במהלך הימים יוכלו הנערים המבקרים לשאול ולהתעניין אצל חבריהם שכר לומדים בישיבה ואצל רבני הישיבה כל שהם יחפצו לדעת".

 

אם גם אתה מעוניין להכיר את עולמה של הישיבה

צור קשר

054-840-2001

 

 

 

עוד

בקטגוריה

האנך המאוזן סודו של דף גמרא