הצילו! נפלו לי השיניים!!!!!

בחודשים האחרונים מטריד אותי חלום חוזר ונשנה… בתחילה, שיניי הטוחנות היו נופלות בחלום, אחת בכל חלום, מבלי שהרגשתי, אך עם הזמן, יותר ויותר שיניים החלו ליפול בכל חלום, וידיי מתמלאות דם בחלום. החלק המוזר הוא שבחודש האחרון, גם בחלומותיי על שיניים וגם במספר חלומות אחרים כשאני מסתכלת במראה בחלום, אני רואה אנשים אחרים- ואיני מכירהקרא עוד...

בחודשים האחרונים מטריד אותי חלום חוזר ונשנה… בתחילה, שיניי הטוחנות היו נופלות בחלום, אחת בכל חלום, מבלי שהרגשתי, אך עם הזמן, יותר ויותר שיניים החלו ליפול בכל חלום, וידיי מתמלאות דם בחלום. החלק המוזר הוא שבחודש האחרון, גם בחלומותיי על שיניים וגם במספר חלומות אחרים כשאני מסתכלת במראה בחלום, אני רואה אנשים אחרים- ואיני מכירה איש מהם. 

החלומות מטרידים את מנוחתי כבר זמן רב, והפרט הנוסף עם האנשים האחרים בחלום מפריע לי אפילו יותר. 

תוכל לעזור לי להבין את החלומות? או לייעץ מה יכול לעזור לי להבין אותם, ואולי להפסיק? 

תודה רבה כבר מראש כבוד הרב

חכמי דורנו הורו שבימינו אין להתייחס כלל לחלומות, והם רק מהרהורי הלב ביום, כך שלאחר חלום אחד, האדם מוטרד ביום, ואז החלום מגיע שוב בלילה וחוזר חלילה

אם בכל זאת החלום מטריד אותך, כדאי לקבל על עצמך חיזוק בברכת המזון, למשל להקפיד בסעודה אחת בשבת לקרוא את ברכת המזון מתוך ברכון.

שפע ברכה הצלחה ופרנסה טובה

בית ההוראה נאות שמחה בראשות הגר"י לוקסנברג שליט"א

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

שאלות ותשובות על הישיבה

שאל את הרב און ליין 

תשובות בעניני חגים ומועדים

ארגון "אחינו" הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.

הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.