נישואין אזרחיים

בני רוצה להתחתן עם חברתו נישואין אזרחיים לפי דרישתה. אנחנו אנשים מסורתיים חגים בבית הכנסת קידוש ביום שישי מה עלי לעשות . להילחם ולהתעקש וזה עלול להיות כואב לשני הצדדים או לוותר למען שלום בית שלנו ושל הילדים שלום רבאינני יודע אם אתה מסוגל להשפיע עליהם, אם הם לא יקשיבו לך בכל מקרה וזה סתםקרא עוד...

בני רוצה להתחתן עם חברתו נישואין אזרחיים לפי דרישתה. אנחנו אנשים מסורתיים חגים בבית הכנסת קידוש ביום שישי מה עלי לעשות . להילחם ולהתעקש וזה עלול להיות כואב לשני הצדדים או לוותר למען שלום בית שלנו ושל הילדים

שלום רב
אינני יודע אם אתה מסוגל להשפיע עליהם, אם הם לא יקשיבו לך בכל מקרה וזה סתם יגרור סכסוך מיותר במשפחה עדיף שלא תתערב רק תביע את מחאתך כדי שלא יחשבו שאתה מסכים למהלך הזה המנוגד לדעת תורה ובזה תצא ידי חובתך.
אם יש לך צד שאכן דיבורך על הנושא יכול להשפיע עליהם כדאי מאוד שתנסה לעשות זאת, ותאמר להם שהדבר המקודש ביותר בעם הישראל הוא הבית היהודי, והנזק שייגרם להם ולילדים שיוולדו להם בעזרת ה' בהמשך החיים מכך שהם לא נישאו כדת משה וישראל הוא נזק שאין לו תקנה, ואילו מכך שינשאו כדת וכהלכה לא יכול להיגרם להם כל נזק רק תועלת תצמח להם מכך.
בתקוה שדבריך יפלו על הניצוץ היהודי החבוי בתוכם.
בהצלחה רבה

שאלות ותשובות על הישיבה

שאל את הרב און ליין 

תשובות בעניני חגים ומועדים

ארגון "אחינו" הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.

הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.