סגולה לרפואה שלמה במיוחד לבעיות עיכול – הסגולות המיוחדות של הרבנית קנייבסקי

מי לא צריך רפואה היום? לזה כואב הרגל, לזו היד, להיא הברכיים, וההוא מאובחן במשהו שצריך תפילה, סגולתה של הרבנית קנייבסקי:

בביתנו, היו כמויות גדולות של ברכונים מעוטרים, ובהם ברכת 'אשר יצר' – מספרת הרבנית צביון, ביתו של מרן הרב חיים קנייבסקי שליט"א – את הברכונים הללו הביא ר' שמשון הלפרין, כדי שאמא תחלקם.

אלפים-אלפים מהם חילקה אמא לנשים, תוך שהיא מעודדת אותן לומר את הברכה מילה במילה ובכוונה רבה. (אמא אף תלתה בבית את נוסח הברכה, באותיות מאירות עיניים והקפידה לברך מתוכו. אף אבא מקפיד על כך.) לדברי אמא, נשים שהתחזקו באמירת הברכה מתוך הכתב ובכוונה, ראו ישועות גדולות. אמא היתה ממליצה על סגולה זו לבעיות שונות, ובמיוחד לבעיות עיכול.
סיפרה לנו אמא: אשה מבנות חוץ לארץ באה אל ביתי, ושחה לי על בעיות הפוקדות אותה בזו אחר זו. רציתי מאד לעזור לה, וסיפרתי לה על סגולת 'אשר יצר', שהועילה לרבים. הצעתי לה, שתקבל על עצמה לומר את הברכה בכוונה ומתוך סידור. רציתי לספר לה על מעלת הברכה,  והיא התרגשה מאד ואמרה: "מי כמוני יודעת על מעלתה הגדולה של הסגולה!"
וכה סיפרה לי האשה: "לפני חצי שנה חלה אבי ונאלץ לעבור ניתוח מורכב בלבו. אחר הניתוח יצא אלינו הרופא ונד בראשו. הוא אמר בחשש, כי ייתכן שאבי נפגע בניתוח, ולא יוכל לשלוט בצרכיו. הדברים נחתו עלינו כמהלומה קשה. לא ידענו מה לעשות. באין פתרון אחר, החלטתי לפנות ליושב מרומים… חפצתי להתחזק בעניין כלשהו שיעמוד לזכותו של אבי.
היות שקשה לי מאד להתפלל בלשון הקודש, ואת כל תפילותי אני אומרת באנגלית, קיבלתי על עצמי כי את ברכת 'אשר יצר' אקפיד לברך בלשון הקודש ומתוך סידור. אם חשבתי שזו קבלה קלה, הרי שהתבדיתי – היא היתה קשה מאד. כל ברכה נמשכה בערך חצי שעה, ולפעמים היה זה באמצע הלילה, כשקורי שינה אוחזים את עיני!"
"אולם", סיימה האשה, "הסגולה נשאה פרי, ולאחר כשלושה שבועות נרפא אבי לגמרי!"