ביתנו החדש – הרב קוואס

אתר תוכן על שלום בית וחינוך ילדים של הרב אבנר קוואס וארגון ׳ביתנו החדש׳.

הרב אבנר קוואס מטפל כבר שנים רבות במשולש המשפחתי אבא – אמא – ילד, ולו ניסיון רב בהנחיית זוגות, הדרכת חתנים והנחיית הורים. 

ארגון "ביתנו החדש" מטרתו לעזור לכמה שיותר משפחות ובתי אב בישראל בשיפור דרכי התקשורת ביניהם לעתיד משפחתי טוב יותר.

 

למעבר לאתר>>>

 

על הארגון, האתר והרב:

 

בעולם שבו המושג 'תקשורת' – מעורר אסוציאציות של מדיה ומחשבים, בעולם שבו הזמן = כסף. בעולם שבו המדיה מכניסה את הרחוב אלינו לסלון – אי אפשר לא להתקרר מאותה רוח רחוב שנושבת, בעולם שבו האוכל – אינסטנט, והכלים – חד פעמיים ועשויים פלסטיק לא פלא שהעולם מתחיל להתגעגע שוב ל"מנה חמה" – אבל אמיתית (מהמטבח של סבתא…) כך גם הקשרים הבין-אישיים שלנו במשפחה עם בן/ בת הזוג והילדים משוועים לחום אנושי, שלוה, ביטחון ויציבות.

על רקע הבלבול הזה ותוצאותיו ההרסניות לחברה הישראלית ולדורות הילדים הגדלים ללא הכוונה, ללא מסגרת יציבה אוהבת ותומכת, על הרקע הזה קם ארגון 'ביתנו החדש'.
ארגון "ביתנו החדש" שם לעצמו למטרה להוות מרכז לגישור ותקשורת חיובית במשפחה, בין בני זוג ובין הורים לילדיהם לכל גווני הקשת הישראלית בארץ ובעולם.
הארגון מנוהל על-ידי הרב אבנר קוואס אשר הרצאותיו בארץ ובעולם מטפלות בנושאים עימם מתמודד כל אחד בחיי היום-יום ונושאות בחובן עצות שימושיות וכלים רבים ובכך הופכות את המושג "שלום בית" לבר השגה.
דבריו, הנאמרים בגובה העיניים ובחן רב מוצאים את דרכם לכל בית ולכל לב והתוצאות הברוכות לא מאחרות לבוא.

הרב אבנר קוואס מטפל כבר שנים רבות במשולש המשפחתי אבא – אמא – ילד, ולו ניסיון רב בהנחיית זוגות, הדרכת חתנים והנחיית הורים.
הקים בתחילת 2003 את ארגון "ביתנו החדש" שמטרתו לעזור לכמה שיותר משפחות ובתי אב בישראל בשיפור דרכי התקשורת ביניהם לעתיד משפחתי טוב יותר.
הרצאותיו של הרב מיועדות לכל הקשת החברתית הישראלית: החל מנשואים, גרושים ורווקים ומתאימות לדתיים, מסורתיים וחילוניים.
הרב מקפיד תמיד להישאר אחרון היוצאים מהרצאותיו ולענות באופן אישי על שאלות ופניות של הנוכחים בהרצאות.

המוטו של הרב הוא:
"אין זוג לא מוצלח – יש זוג לא מודרך"

מטרת ההרצאות היא בראש ובראשונה לעורר את רמת המודעות לבעיה החברתית ומימדיה, למזער את מידת האי-נעימות הכרוכה בפניה להכוונה ועזרה, וכמובן לעזור בפועל לכל הפונים.
הארגון מקושר עם יועצי נישואין בכל הרמות ברחבי הארץ, פסיכולוגים, מאבחנים, רופאים, אנשי חינוך וכד' ואת ציבור הפונים לייעוץ פרטני אנו מפנים להמשך טיפול.

 

למעבר לאתר הרב קוואס>>>