תיקון רכב במוסך ללא אישורי

שלום שברתי לשכנתי חלק באוטו ,התנצלתי ולקחתי אחריות. ביקשתי ממנה לברר כמה עולה אך לא לתקן ללא אישור שלי. הביעה את הסכמתה. הכל מתועד. ניגשה למוסך המרכזי ותיקנה על דעת עצמה ללא ידיעתי. מחיר מופרז לדעתי. מה עלי לעשות? להחזיר לה את מה ששלמה? אם היא הוכיחה לך שעלות התיקון במוסך המרכזי אכן היתה כולהקרא עוד...

שלום שברתי לשכנתי חלק באוטו ,התנצלתי ולקחתי אחריות. ביקשתי ממנה לברר כמה עולה אך לא לתקן ללא אישור שלי. הביעה את הסכמתה. הכל מתועד. ניגשה למוסך המרכזי ותיקנה על דעת עצמה ללא ידיעתי. מחיר מופרז לדעתי. מה עלי לעשות? להחזיר לה את מה ששלמה?

אם היא הוכיחה לך שעלות התיקון במוסך המרכזי אכן היתה כולה בעקבות הפגיעה שלך, אתה צריך לשלם למרות שתיקנה במוסך המרכזי ויתכן שהיתה יכולה למצוא מקומות זולים יותר, מאחר וזכות הניזק היא גם לקבוע את מקום התיקון הטוב עבורו כל עוד זה סביר.

שאלות ותשובות על הישיבה

שאל את הרב און ליין 

תשובות בעניני חגים ומועדים

ארגון "אחינו" הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.

הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.