7 סיבות טובות ללכת למדרשה

רוצה לשמוע על יהדות אבל חושש להתחייב? מבקש להתחזק בקצב האישי שלך?

·         מדרשה זה המקום בו תגלה רובד עמוק יותר באישיות שלך. תוכל להתחבר אל האור הרוחני שמאיר את נשמתו של כל יהודי. להרגיש מקרוב את ההוויה האלוקית ואת הסיפוק העצום שאפשר לשאוב מחוויה רוחנית מטלטלת. זהו סיפוק שלא תמצא כמותו לאחר חוויה גשמית, מיוחדת ככל שתהיה.

·         במדרשה תמיד תוכל למצוא את רמת הלימודים המתאימה לך. החל משיעורי פרשת שבוע ושיחות מרתקות המבוססות על המקורות הקדומים של עם ישראל, וכלה בלימוד מעמיד של דף גמרא בדומה ללימוד המקובל בישיבות הגדולות והמפורסמות בעולם.

·         מדרשה זה המקום בו תוכל להכיר את היהדות ולחוות אותה מקרוב, בקצב שלך. אם תרצה תוכל להתקדם במהירות, ואם תבחר להתקדם בצעדים קטנים אף אחד לא ימנע ממך לעשות זאת.

·         במדרשה ידריכו אותך מאיפה להתחיל, לאילו הישגים כדאי לך לשאוף. יסייעו לך להתמודד מול הקשיים הרבים הניצבים בפני נער צעיר שמחליט להכיר את עולמו הרוחני ולהתחבר לשורשים העמוקים והמיוחדים של עם ישראל. יתנו לך הדרכה כיצד להתמודד עם ההורים או החברים שלא רואים בעין יפה את השינוי שעובר עליך. בקיצור: יסדרו לך את הראש ויאפשרו לך לעשות סדר בחיים.

·         מדרשה זה המקום שבו תוכל לעצב לעצמך אישיות חדשה, אם תחפוץ בכך. תכיר מעגלים חברתיים חדשים יחד עם עוד נערים בגילך שמתמודדים עם אותן מחשבות והתלבטויות שאתה מתמודד מולן. המדרשה היא גם סוג של קבוצת תמיכה שמעניקה לך תעצומות נפש, מחברת אותך אל הפנימיות שלך ועוזרת לך לפעול על פי צו מצפונך מבלי להיבהל מתגובת הסובבים אותך.

·         מדרשה זה מקום שבו תקבל כלים בסיסים לקיום מצוות יסודיות ביהדות. החל מהנחת תפילין וכלה בשמירת שבת או שמירת נגיעה. ידריכו אותך, יסבירו לך בדיוק מה אסור ומה מותר, ותוכל לפתור את הספקות שמציקים לך כי אתה רוצה להתקרב ליהדות, אבל לא כל כך יודע איך מתחילים.

·         במדרשה תוכל להתקדם ולהעפיל לגבהים שלא חלמת עליהם קודם לכן. אם היעד שלך הוא להגיע בסופו של דבר לרמת לימוד דומה לזו שנהוגה בישיבות, מדרשה זה המקום בו יוכלו להביא אותך לשם, ואם תרצה יוכלו גם להכין אותך לקראת הצטרפות לישיבה, כדי שלא תגיע לישיבה ללא הכנה מוקדמת ותרגיש קושי גדול בניסיון להתחבר לסגנון ולאווירה.

אז אם החלטת שמתאים לך לבוא למדרשה הקרובה לביתך פעמים או פעמיים בשבוע,
ולנסות לראות איך אתה מתחבר, התקשר אל הרב אהרן ידלר
בטלפון שמספרו 0504141386. סודיות מובטחת.