היום הזה שהכל נדפק לי

הרכב לא הניע, איחרתי את האוטובוס, והנייד נפל ושבק חיים, למה זה קורה לי ?! • זווית מפתיעה ואפילו מנחמת

היי, אלוקים, אפשר לשאול אותך שאלה?

ודאי.

מבטיח שלא תתרגז?

אל תפחד.

מדוע נתת לי יום כזה גרוע?

למה אתה מתכוון?

זה התחיל שלא קמתי בזמן. כן…

הרכב לא הניע כי נגמר לי המצבר והייתי צריך לחפש מישהו שיעזור לי עם הכבלים. אוקיי.

ובארוחת צהריים הביאו לי את המנה הלא נכונה, והיו צריכים לתקן לי את ההזמנה, ועד שהביאו לי את זה כבר נגמרה לי ההפסקה ולכן קמתי ולא אכלתי. אהה, תמשיך.

וכשיצאתי מהמשרד, באתי לענות לטלפון הנייד, הוא נפל לי מהיד והתרסק על הרצפה. ומה עוד?

כשבאתי הביתה, תכננתי להשתמש במכשיר החדש שקניתי לעיסוי רגליים, אבל נחש מה… כשפתחתי אותו גיליתי שמכרו לי אותו בלי כבל חשמלי. אני מבין…

שום דבר לא הסתדר לי היום, רק צרות! למה עשית לי את זה אלוקים?!

תן לי להזכר…

מלאך המוות הגיע לביקור במיטתך הבוקר, ונאלצתי לשלוח את המלאכים שלי להילחם בו, אז בזמן הזה עד שהם יסלקו אותו, ריחמתי עלי ונתתי לך לישון בזמן הזה. לכן קמת מאוחר.

לא נתתי לרכב שלך להניע, משום שבדיוק בזמן הזה היה נהג שיכור שחזר מבילוי ונסע בנתיב הקבוע שלך לעבודה, ואם היית יוצא בזמן הוא היה פוגע בך.

עובד המסעדה שהכין את מנת ארוחת הצהרים שלך היה חולה ואם היית נדבק ממנו היית צריך להפסיד כמה ימי עבודה, ואני יודע שאתה צריך אותם.

האדם שאיתו עמדת לדבר בטלפון, רצה לשקר לך בעניין מסויים והיה גורם לך נזק גדול, לכן העדפתי שישבר לך הטלפון.

אה, ולגבי המכשיר עיסוי, במכשיר עצמו היתה תקלה פנימית, לו היית מחבר אותו לחשמל היה נגרם לך קצר בכל הבית, והיית אתה ומשפחתך בסכנת התחשמלות חמורה.

אה.. וואו, לא חשבתי על כל הדברים הללו, אני מצטער שפקפקתי בך, ושלא שמתי על לבי שאולי יש סיבה לכל דבר. זה בסדר, אין לך על מה להתנצל או להודות, מה שחשוב זה שלמדת שלכל דבר יש סיבה, ושיש לי את הדרך שלי לבצע את התכניות שלי.

שיחות כאלו מתרחשות עם אלוקים כל יום. רק שאנחנו אף פעם לא שומעים את הצד של אלוקים בשיחה.אם נקשיב היטב נבין שהדרכים שלו יתבררו לנו בהמשך הדרך.