אתר היהדות של 'אחינו' עכשיו במתכון מחודש

כחצי שנת השקעה ומאמצים הגיעו לסיומם ולפניכם התוצאה המרתקת

אתר אחינו מקבץ אליו בשנים האחרונות גולשים רבים המתעניינים ביהדות, ובעיקר צעירים שהחלו בתהליכי חיזוק והתקרבות לדת ומבקשים לקבל מענה לשאלות הרבות שיש להם

 

למעלה ממליון גולשים עוברים מידי שנה באתר שלנו מספר הרב משה הרמן עורך האתר, מטרתנו הראשונה היא לתת מענה לבחורים צעירים שעושים את צעדיהם הראשונים ביהדות ומחפשים הכוונה נכונה למדרשיות ולישיבות

 

לפני מספר חודשים הוחלט על שדרוגו הכולל של האתר, שהיה בנוי בצורה שהתאימה לעולם הממוחשב שלפני כמה שנים, שכמובן השתנה בינתיים, כך שיותאם לחלוטין גם מבחינה ויזואלית לחווית המשתמש בצורה הרבה יותר מקצועית.

 

היום אנו מברכים על המוגמר, כששהה חודשים של עבודה ועמל הגיעו לסיומם עם עלייתו לאויר של אתר אחינו המחודש והמשודרג

 

באתר המחודש תוכלו למצוא כמה מדורים חדשים הבולטים באתר: עולם התשובה, מדור סיקור נרחב על כל מה שקשור לחזרה בתשובה, שאלות בנושא, איך מתחילים לשוב בתשובה, הדרכה נכונה ועוד ועוד.

 

מדור נוסף מענה לנושא לימוד בישיבה. ראינו שיש ברשת הרבה מאד בחורים מתחזקים שכבר עברו שלב מסוים ואף למדו במדרשיה, וכעת ממש מעניין אותם להבין איך ישיבה עובדת ומה לומדים בה, כדי אולי להיכנס בעצמם לישיבה. במדור זה אנו מביאים את כל המידע הדרוש להם, וגם חידוש: סוג של ישיבה וירטואלית.

 

לפעמים יש בחור שרוצה לשמוע שיעור בגמרא או במשנה, ושיותאם בדיוק להבנתו ולרמתו, משהו שמדבר אליו באופן ישיר. כיום אין לזה מענה, והשיעורים המצולמים הם בעיקר כאלה שצולמו לפני קהל ומיועדים לקהל אחר. לכן צילמנו בחודשים האחרונים רבנים המותאמים בדיוק עבור צעירים אלה שמסרו שיעורים מיוחדים מול המצלמה, רבנים בעלי שפה רהוטה שמדברים בשפה מובנת. כל שיעור כזה הוא בן כחצי שעה. כאמור, בנוסף יש באתר מידע עצום על כל מה שקשור ללימודים בישיבה: איזו ישיבה מתאימה לכל אחד, שאלות ותשובות וכן הפניה לקו יעוץ מיוחד כדי שהגולש יוכל לדבר עם הרב ולהתייעץ אתו מה מתאים עבורו.

 

מדור חדש נוסף עם הורדות "יהודיות" שונות, כלומר, למשל: ברכת המזון, ברכות הנהנין השונות, אגרת הרמב"ן ועוד ועוד. וכן הורדות הקשורות לחגים עם חוברות הפעלה לילדים בנושא אותו חג, ועוד הרבה הורדות מיוחדות לשימוש חופשי לכל גולש.

 

חידוש נוסף באתר המחודש הוא בדמות פורום מיוחד של גולשים שרוצים להתייעץ על נושא חיזוק, חזרה בתשובה ולימודים בישיבה, בו יוכלו הגולשים לתת עצות האחד לשני.

 

כמו כן יש לנו את המדור הותיק והמצליח "שאל את הרב" בו אתם יכולים להפנות שאלות לרבנים בהלכה, בהשקפה וכו' וכו', וכן תוכלו לצפות בשאלות והתשובות שכבר נשאלו בעבר לפי נושאים. יצוין כי אנו מקבלים בכל יום עשרות פניות של שאלות לכל סוגי הרבנים מהלכה ועד למיסטיקה.

 

נציין גם כי אנו מופיעים גם ברשתות החברתיות, כמו "פייסבוק" גוגל + ויוטיוב וזוכים לאלפי אוהדים, ומקוים שבעז"ה האתר יצליח אף הרבה יותר מהיום והלאה