הלו, מי זה?

ראיון עם הרב אהרון ידלר - הדמות מאחורי המספר טלפון המפורסם כאן באתר. בראיון ייחודי הוא מספר על עשרות הפניות המגיעות אליו באופן יומיומי, מגולשי האתר. מה איתך? התקשרת כבר? 050-4141386 התקשר עכשיו!

אנחנו מחכים לך.. תתקשר ללא היסוס..

 

הרב אהרון ידלר, האיש העומד גם בשבילך מהעבר השני של קו הטלפון, מחכה לפניות גולשים המתעניינים ביהדות

 

בראיון עם משה ויטמן, פורש הרב אהרון ידלר, האיש שיענה בשמחה גם לך במספר הטלפון האישי שלו המתפרסם כאן באתר, את הדרך בה הוא מתייחס לעשרות הפניות המגיעות אליו באופן יומיומי, מגולשי האתר.

 

 מספר הטלפון המופיע מולך באתר מרצד נגד עיניך כבר דקות ארוכות. אתמול כבר העתקת אותו לנייד שלך, אבל אתה עדיין מתלבט: להתקשר? או לא? "אני מתעניין והוא בטח יוכל לעזור לי, אז למה לא"? אבל מצד שני, "למה שאעשה זאת? מה כבר אוכל לשמוע מאדם שאני לא מכיר (וגם הוא לא מכיר אותי)"?

אם אתה עדיין מתלבט, הנה הסיבה שתשכנע אותך פשוט לעשות זאת. בראיון עם משה ויטמן, פורש הרב אהרון ידלר, האיש שיענה בשמחה גם לך במספר הטלפון האישי שלו המתפרסם כאן באתר, את הדרך בה הוא מתייחס לעשרות הפניות המגיעות אליו באופן יומיומי, מגולשי האתר.

"פונים אלי נערים ממקומות שונים בארץ, ללא שתהיה לי כל היכרות מוקדמת אפילו עם אחד מהם ובפיהם שאלות, פניות, התעניינות, התייעצויות והתלבטויות". מספר הרב אהרון ידלר, "רובם המוחלט מחפש ומתעניין על שיעור, חברותא, מדרשה או כל מסגרת תורנית אחרת באזור מגוריהם, אך אני פתוח לשמוע על כל שאלה או בקשה שהיא".

 

"מה שחשוב לדעת זה שאם המתקשר מעוניין, אנחנו נמשיך ונעזור לו בהמשך בכל מה שהוא זקוק. אנחנו לא רק מפנים או משלבים את המעוניין במדרשה או בשיעור המתאימים לו, אלא אנחנו שומרים על קשר רציף עם לומדי המדרשה, מסייעים ותומכים בכל עניין וצורך ולא עוזבים אף אחד בלי הליווי שהוא מעוניין בו".

מה זה בעצם אומר למתעניינים?
"זה אומר שאם הוא מעוניין הוא יוכל להמשיך את הקשר וזה לא יסתכם בשיחת טלפון. הוא יכול גם אחר כך להיעזר בשיחות חוזרות, בהתעניינות וליווי שלנו באופן אישי וחם לאורך כל הדרך".

למתלבטים אם להרים את הטלפון, מה אתה אומר?
"תראו, בכל יום פונים אלינו עשרות צעירים מכל רחבי הארץ. לרובם המוחלט אנו מצליחים לעזור בדרך המתאימה להם. בהפניה והכוונה למקום לימוד באזורם, בתשובות וייעוץ הלכתי וגם או בעיקר בשילוב במדרשות ושיעורי תורה המתאימים בדיוק לסגנון שלהם ואשר לנו, כעוסקים בתחום, יש את כל הידע וההיכרות עמם".
"אין מה להתבייש. אנחנו כאן כדי לעזור לכל אחד מאחינו המעוניין בכך.

איך אתם שומרים על הקשר?
"יצאנו כעת גם בפרויקט מיוחד בו אנו מדי שבוע מגבשים את החבר'ה, יוצרים קבוצה איכותית של מתעניינים, נוסעים למקומות מעניינים, יושבים עם כיבוד ושיעורי תורה ייחודיים ונותנים מענה אמיתי, לכל אחד ואחד".
"הפרויקט הזה נועד למטרה אחת – להתאים את עצמנו לרצונות האמיתיים של כל אחד ואחד, להבין לעומק מה כל אחד צריך, יכול ומעוניין ולדעת לספק את התשובות. כך, אם אנו מזהים בחור שכבר "מיצה" את הלימוד במדרשה א' נכוון אותו למדרשה ב', אם אנו מזהים בחור שכבר מעוניין ומתאים ללימוד יום שלם בישיבה, נדע להפנות אותו לישיבה המתאימה לו במדויק".

ובקיצור – תתקשר, אתה לא תתחרט!
אז הנה המספר – 050-4141386, אתה מוזמן להתקשר עכשיו!