לימוד התורה הוא ערך עליון שצריך תנאים הולמים

מנכ״ל משרד האוצר, מר יורם אריאב: ״לימוד התורה הוא ערך עליון שצריך תנאים הולמים – אני אומר זאת מעומק הלב כי אני מאמין בכך״

"אני מודע שיש רבים שלומדים תורה וטוב וראוי שיש כאלה שימשיכו ללמוד כי זה סלע קיומנו וזה שומר עלינו" – "אסור לנו לכפות את הפיתרונות וחייבים להגיע למצב שההצעות תגענה מגדוי ישראל"

"אני פחות משלוש שנים בתפקיד מנהל משרד האוצר וכבר היו לי 4 שרי אוצר, אני עומד לסיים תקופה מרתקת ומאתגרת", אמר מנכ"ל משרד האוצר ירום אריאב במשוב הנעילה של פורום מנהלים 4.

בעבר עבדתי באגף התקציבים באוצר ושוכנעתי לחזור בגלל שני נושאים שנגעו לליבי: האחד: נושא החינוך. השני, פערים בחברה הישראלית.

אני מאוד מעריך את הלימוד כערך עליון, הלימוד ככלל במיוחד לימוד התורה וצריך לתת תנאים הולמים ואני אומר זאת מעומק הלב כי אני מאמין בכך. אני מודע שיש רבים שימשיכו ללמוד כי זה סלע קיומנו וזה שומר עלינו.

        רוצה לקרוא עוד על לימוד תורה?

               > מחקר: הגמרא מקנה חשיבה אנליטית

               > הברכה המיוחדת של גדולי הדור לצעירים מתחזקים

               > לא לדאוג, יהיה מקום לכולם!

               > נעים להכיר! הישיבה הקדושה!

               > סודו של דף גמרא

               > לימוד הגמרא עושה אותי הכי מאושר

לא כולם נשארים ללמוד כל היום ונעשו דברים מרשימים בכיוון של תעסוקה. אם זה בתחום תעסוקת נשים או אקדמיזציה בציבור החרדי, שלל נסיונות להכשיר את הציבור החרדי בתחומים שהוא טוב בהם להשתלב בתחום העבודה.

אבל זה לא מספיק ואסור לנו לכפות את הפתרונות. חייבים להגיע למצב שההצעות תגענה מגדולי ישראל. שהאוצר יקבל מכם הצעות איך ליצור מצב שמי שפחות כשיר ללימודים נוכל לאפשר לו להשתלב בעבודה וזה חייב לבוא תוך הידברות, תוך שמיעה של רעיונות שיבואו מכם ולכבד כל הצעה שתבוא מצד גדולי ישראל, אני מאמין שבצורה זו נגיע לפריצת דרך.