מתחילת הדרך ועד הגמר הגדול…

קיצור השולחן ערוך: המדריך היהודי שילווה אותך מהיום והלאה בכל תחום, עניין או שלב

יוצאים לדרך ומחפשים מדריך?
כמו רבים וטובים אחרים, גם אתה או את מעוניינים להתקרב אל אלוקים, להתחזק בדת, לחזור לשורשים, להקפיד יותר או איך שלא תקראו לזה. אבל כמו בכל תהליך בחיים, אנחנו זקוקים להכוונה, לדרך, להוראות והנחיות. אנו זקוקים למדריך. אם התחלת כבר את הצעד הראשון, וודאי כבר הרגשת את השאלות, הספקות, הבלבול וחוסר הידע, מה, איך, מדוע ולמה. אם גם אתה מחפש מדריך, שילווה אותך מתחילת הדרך בצעדיך המהוססים והראשוניים ועד הגמר הגדול, כזה שלא יניח אותך לרגע בכל פרט ועניין בחיים, הרשה לנו להמליץ לך על המנחה הבלתי מעורער שמוביל את שומרי המצוות מקטן ועד גדול, לאורך כל חייהם:
 
ספר ההלכות "שולחן ערוך".

לפני כמה מאות שנים חובר על ידי רבי יוסף קארו, תלמידו של אבי הקבלה – האר"י (רבי יצחק לוריא), ספר מקיף יסודי ומפורט המכיל את כל ההלכות, המנהגים והמעשים הקיימים ביהדות כשהם מחולקים לפי נושאים ופרקים – ספר "שולחן ערוך". שמו של הספר נועד להצביע על מטרתו: להגיש לפני הקורא את כל המידע היהודי הנחוץ לו כמו שולחן הערוך ומסודר לסעודה. ספר זה מכיל את כל מה שאנו צריכים בשביל לחיות נכון ולקיים כראוי את מצוות התורה, אלא שכפי שבוודאי גם אתם חושבים – מאז שנכתב עברו מים רבים בירדן… החיים השתנו, השפה גם היא לא אותו דבר ונוצר צורך לגשר על הפער. בדיוק למטרה זו נכתב ספר מסכם ומתמצת, שלא מחסיר אף פרט אלא מגישו בצורה ברורה יותר:
 
"קיצור שלחן ערוך"

ספר קיצור שלחן ערוך אינו ספר יחיד, אלא ישנם כמה ספרים המסכמים בצורה ברורה וקלה את ההלכות והמצוות שעלינו לדעת. לאור הבדלי הפסיקות בענייני הלכות רבים בין העדות השונות, חוברו ספרים המותאמים לפסיקות עדות אשכנז, עדות המזרח או קהילות התימנים, חוברו גם ספרים ברמות שונות וכל מה שעליך לעשות הוא להיכנס לחנות ספרי היהדות הקרובה למקום מגוריך, להתעניין ולרכוש את הספר המתאים עבורך.
 
בכל שלב, בכל רגע ובכל נושא

כאמור, ספר שולחן ערוך או ספרי הקיצור והסיכום שלו מספקים מענה לכל תחום ועניין בחיי התורה והמצוות. לא משנה באיזה שלב אתה: מתעניין, מתחיל או מתקדם, לא משנה מה אתה מחפש: הנחיות לשמירת שבת, להנחת תפילין, טהרת המשפחה, תפילות או כל נושא אחר, בספר קיצורי שולחן ערוך תמצא את מבוקשך. אך הרשה לנו להמליץ בנוסף:
 
אתר "אחינו" לשירותך!
קבל מאיתנו המלצה: אם אתה מחפש לרכוש ידע או לברר נושא, להבין את משמעותו וגם לדעת איך מיישמים אותו בפועל, אתר "טוב טוב" ואתר "אחינו" מגישים לך מאות מאמרים בכל נושא ועניין יהודי, המוגשים בצורה מעניינת, בהירה וברורה, לשירותך 24 שעות ביממה. וגם:
 
לשיחה אישית אתם מוזמנים בחום לפנות אל המוקד המיוחד שלנו בשיחת חינם:
1-800-20-18-19 או להרב שמעון ויס המצפה בחום לכל פנייה שלכם: 052-7636278​