עשרות אלפים ביקרו באתר 'אחינו' בערב יום הכיפורים

באתר ׳אחינו׳ הרגשנו את הלב היהודי פועם, לפי כמות הכניסות של יהודים מהארץ ומהעולם, שביקשו לקבל מידע לקראת היום הקדוש בשנה.

היום הקדוש בשנה מאחד בתוכו את כל חלקי עם ישראל. כל אדם שבתוכו פועם לב יהודי מכבד את קדושת יום הכיפורים, עוסק בהרהורי תשובה ובקבלות טובות וכמובן שומר את ההלכות, נזהר להימנע מאכילה ושתיה, ומשתתף בתפילות בבית הכנסת.

 

באתר 'אחינו' הרגשנו את הלב היהודי פועם, לפי כמות הכניסות של יהודים מהארץ ומהעולם, שביקשו לקבל מידע לקראת היום הקדוש בשנה. לא פחות מ-26 אלף יהודים ביקרו באתר בתוך מספר שעות, בחיפוש אחר הסברים אודות מהות החג ומצוותיו, ובחיפוש אחר זמני הכניסה והיציאה של הצום.

 

מגמת העלייה במספרם של המבקרים באתר נרשמה כבר מאמצע חודש אלול, כאשר יהודים מכל רחבי העולם הגבירו את העיסוק שלהם ברוחניות ובחיפוש אחר מידע יהודי. במהלך עשרת ימי תשובה נרשמו אלפי כניסות, וכך גם בימי חול המועד סוכות נרשמו קרוב לעשרת אלפים כניסות.

 

ב'אחינו' מקבלים בסיפוק את הנתונים המפתיעים, ומקווים להמשך מגמת העלייה גם אחרי החגים, בתקווה שהעיסוק ברוחניות ובחיפוש אחר השורשים היהודיים יתגבר בעם ישראל גם בימי השגרה ולא רק בתקופת החגים.