ילד הפלא חובש את ספסלי הישיבה

מידד טסה, ילד/נער הפלא, מוכר עשרות אלפי עותקים מאלבומיו. אף אחד מאוהדיו לא יכול לזהות בו את ה׳כוכב׳, כאשר ניתן לראות אותו שוקד מידי יום על התורה בישיבת ׳אור החיים׳ בירושלים...

מידד טסה, נחשב לזמיר של הציבור הדתי-חרדי. כבר מספר שנים שהוא מופיע מעל גבי הבימות הנחשבות ביותר בעולם הדתי-חרדי, מוציא אלבומים שנמכרים בעשרות אלפי עותקים כל אחד מהם, שולט בקולו כהוגן – וכל זאת כשהוא עדיין לא הגיע לגילו ה-18.

את הקריירה המוזיקלית שלו התחיל מעט לפני גיל הבר-מצווה, באלבום בכורה שהצליח מאד ופרץ גבולות. את האלבומים הבאים שלו, הוציא כששמו כבר מוכר לציבור בתור "מידד טסה", אחד מהזמרים המצליחים במגזר הדתי, אבל ממש לא רק. שמו החל לככב גם בתחנות הרדיו הלא-דתיות, ובכמה כפרים ערביים בצפון תוכלו לשמוע מתנגן מהבתים לא את אום-כולתום, אלא את מידד טסה כשהוא מסלסל בקולו בעשרות שיריו.

אז ההצלחה המוזיקלית האירה פנים לנער, אך לא רק. במהלך ימי-השגרה שאינם חול המועד, ימי חופשות וכדו' – תמצאו את מידד טסה דווקא מעל גבי ספסלי הלימוד של ישיבת 'אור החיים' הנודעת שבירושלים.

טסה, בחור ירא שמים, החליט כי הקריירה המוזיקלית שלו כלל לא צריכה לפגוע בזמני לימוד התורה שלו. כך לא תוכלו לעולם להפריעו בשגרת יומו המלאה בלימוד תורה המשמח את הלב, ובדיוק בשביל זה יש לו מנהל אישי, שאליו מגיעות כל הפניות והבקשות להופעות והוא בורר מתוכן בודדות בלבד, כפי הדרכת ראש הישיבה, הרב ראובן אלבז. אפילו טלפון סלולרי אינו צמוד לזמיר הצעיר, מה שלבטח בקרב זמרים אחרים בגיל הזה לא יכול להיות לעולם. הקשר עמו, אם-כן, מתנהל רק בשעות שאינן שעות הלימוד. כי שעות הלימוד, מוקדשות כולם קודש ללימוד התורה.

"מידד טסה, הכוכב החרדי", אמרו עליו באחד מכלי התקשורת, "מעדיף להיות כוכב בגמרא". זה, יותר מכל דבר אחר בעולם, כוכב אמיתי.