לאן רץ סער מיד לאחר התיכון?

סער, תלמיד בכיתה י״א באחד התיכונים היוקרתיים בבאר שבע. את לימודיו בבית הספר הוא מסיים לקראת השעה ארבע אחה״צ, מבית הספר הוא רץ ישר לישיבה מוותר על מקלחת והחלפת בגדים מדלג על ארוחת צהריים חמה בבית, הוא ממהר לישיבה....

רן וסער תלמידים בתיכון העירוני בבאר שבע לא מסוגלים לוותר על התענוג הרוחני..

 

ישיבה חדשה לצעירים מתחזקים הוקמה בבאר שבע, יוסי וייס ממקימי הישיבה בשיחה מיוחדת לאתר "אחינו".

 

סער, תלמיד בכיתה י"א באחד התיכונים היוקרתיים בבאר שבע.  את לימודיו בבית הספר הוא מסיים לקראת השעה ארבע אחה"צ, מבית הספר הוא רץ ישר לישיבה מוותר על מקלחת והחלפת בגדים מדלג על ארוחת צהריים חמה בבית, הוא ממהר לישיבה….

 

שם מחכה לו תענוג רוחני שהוא אינו יכול לוותר עליו- לימוד התורה!

מתוך קבוצת נערים שנפגשו מידי ערב לשיעור תורה התגבשה קבוצה שממש לא יכלה לוותר על לימוד התורה, הוקמה ישיבה חדשה בבאר שבע. המיוחד בישיבה שהיא מותאמת באופן אישי לכל אחד מהתלמידים לפי רמתו הלימודית.

למעונינים יש תנאי פנימיה מלאים, ושלוש ארוחות בכל יום. לימודי בגרות ברמה גבוהה למבקשים להשלים בגרויות. במקרים מיוחדים ניתן גם להצטרף לחצי יום כפי שעשה רן תלמיד כיתה י' שמאוד רוצה ללמוד בישיבה, אך מעדיף להשלים בגרויות בבית הספר בו למד. לכן בכל יום מיד לאחר סיום הלימודים הוא ממהר לישיבה שם הוא לומד תורה בשעות אחר הצהריים והערב.

אנחנו פוגשים בהורים ונערים שקצת חוששים, בכל זאת זו ישיבה ראשונה בבאר שבע, ישנם שלא נפגשו מעולם בישיבה. אני מזמין את כולם לפגוש ברבני הישיבה, במורים המכינים ללימודי הבגרות. לסייר בפנימיה ולהתרשם ממטבח הישיבה, ומעבר לכל לחוות את החוויה המיוחדת של לימוד התורה.

לפרטים: יוסי וייס 052-7691305

הרב דוד גדז' 050-4124708