גם חרדים חוזרים בתשובה!

הוא היה זמר חתונות מצליח כיום הוא מקדיש את ימיו ולילותיו ללימוד התורה. נחמן ז. בראיון בלעדי לשלמה שטיין, מיוחד לאחינו.

הוא היה זמר חתונות מצליח כיום הוא מקדיש את ימיו ולילותיו ללימוד התורה. נחמן ז. בראיון בלעדי לשלמה שטיין, מיוחד לאחינו.

 

גדלתי בבית חרדי ואף למדתי בישיבות הגדולות והחשובות בירושלים. התברכתי משמים בקול מיוחד ונעים, לפרנסתי הייתי שר כמעט מידי ערב בחתונות, ההצלחה האירה לי פנים.

 

אולם בתוך ליבי הרגשתי ריקנות אדירה, הרגשתי שהשירה שלי היא לא לשם המצווה של שמחת חתן וכלה, אלא לשם תחרות על דעת הקהל. ידעתי שאני יורד ביראת שמים, לא מצליח להקדיש מספיק זמן איכות ללימוד התורה.

 

– פרשתי!

 

ביום בהיר הודעתי לאמרגן שלי על סיום עבודתי. הוא פחד שאני עובר לעבוד עם מתחרה שלו, אך משראה שאני באמת לא עובד עם אף אחד הוא נטה להאמין שמדובר בעוד אחד ממצבי הרוח שלי. הוא הניח לי מספר ימים עד שהשגעון יחלוף אך לא כך היה, ההחלטה באה ממקור פנימי יותר.

 

על קברו של רבי שמעון בר יוחאי שפכתי דמעות כמים ובקשתי מבורא עולם "החזיריני בתשובה שלמה לפניך". יצאתי משם בהרגשה טהורה של מי שפותח דף חדש בחייו. חיי היום שלווים יותר אני מרגיש קרוב לבורא עולם, אני עסק בלימוד התורה ומחובר יותר מאי פעם לקב"ה!

 

מכרים שלי שואלים אותי לא פעם איך אתה מסתדר מבחינה כלכלית הרי היית "סוגר קופה" כל ערב, היום אתה אברך בכולל, האמת שתשובה ריאלית- אין! אלא מה, המציאות מוכיחה שהברכה נמצאת בפרוטות "הדלות" שאני מקבל כיום כמלגה מהישיבה יותר מאשר בכל הכסף שהרווחתי בעבר, פעם לא גמרתי את החודש היום…ב"ה!

 

כל אדם בכל שלב בחיים חוזר בתשובה והקב"ה מקבלו באהבה גמורה!