קמפיין מיוחד: לא עובר עלי יום בלי דף גמרא!

צביקה לובין, מוסר שיעור יומי בגמרא, בראיון מיוחד ל״אחינו״: הפכנו להיות קבוצה מאוחדת ומגובשת סביב המטרה המרכזית שלנו כיהודים- לימוד התורה!

מזה מספר שנים אני זוכה למסור שיעור יומי בגמרא, בפני קהל יעד מגוון. משתתפים בשיעור עורכי דין, רופאים, אנשי עסקים, עיתונאים, יזמי נדל"ן, מוכרים ובעלי חנויות. הפכנו להיות קבוצה מאוחדת ומגובשת סביב המטרה המרכזית שלנו כיהודים- לימוד התורה!

מהו הדבר המשותף לכל יהודי באשר הוא? כמובן לימוד התורה.

לפני כמאה שנים יזם רבי מאיר שפירא תוכנית לפיה עם ישראל כולו יתאחד סביב לימוד הגמרא, כאשר בכל יום ילמדו כולם בכל מקום בעולם את אותו הדף בגמרא, כך יודגש הצד המאחד בעם ישראל.

לצורך כך יצאנו לאחרונה בקמפיין מיוחד "לא עובר עלי יום בלי דף גמרא!". טוב לנו במה שאנחנו עושים, לכן אנחנו רוצים לקרב עוד ועוד אנשים לרעיון הגדול.

כשנכנסתי לאחרונה לחנות של אחד המשתתפים ראיתי מתחת לדלפק גמרא פתוחה, הוא התוודה בפני כי עד שהחל ללמוד בשיעור הוא היה מבזבז את זמנו בגלישה באינטרנט בכל מיני אתרים מפוקפקים… והנה היום כשהתחלתי ללמוד בצורה קבועה אני מגלה שהגמרא תופסת לי את הראש גם אחרי השיעור אני מוצא את עצמי מנסה להעמיק בגמרא, התפילות שלי באות ממקום יותר אמיתי, אני מחובר הרבה יותר לבורא עולם.

יש כאן מסר לכולם הדרך הטובה ביותר להתחבר לבורא עולם, לחזור אליו באמת- שיעור תורה קבוע!