טראנס השבת

להיטי טראנס, פלטת שבת ומוזיקאי באר שבעי אחד, חוברים לסיפור מרתק על הצלחה בינלאומית מטאורית.

להיטי טראנס, פלטת שבת ומוזיקאי באר שבעי אחד, חוברים לסיפור מרתק על הצלחה בינלאומית מטאורית.

חנן בן ארמון הוא מטאור בשמי סצנת מוזיקת הטראנס העולמית. טראקים שיצר הקפיצו אותו לשיתופי פעולה בינלאומיים עם הגדולים שבאמני העולם.שמירת השבת הובילה אותו להופיע דווקא בחו"ל, והפכה  לאמן טראנס בקנה מידה בינלאומי. חנן ומוזיקת השבת.

אתם ישראלים וחובבי טראנס? מסתבר ששמעתם על חנן בן ארמון, נציג טראנס ישראלי בולט, מבאר שבע הדרומית שהפכה בשנים האחרונות למעצמת טראנס אזורית המייבאת את מיטב תוצרתה לאולמות המועדונים ברחבי אירופה.

אם לא יצא לכם להכיר את המוזיקה של חנן, שווה לכם לנסות. ואם אתם חושבים שאתם מבינים את הפילוסופיה של הטראנס, תרצו אולי להקשיב לזו של מי שהביא לכם את Funky Fish.ואת הרמיקס ההיסטורי ללהיטD.N.A של יהל.

הטראק המוקדם ביותר שהוציא חנן בן ארמון  היהPower Of The Tau ב-2004 טראק שכבש מסיבות ברחבי הארץ והפך את הטראקים הבאים שהוציא עד 2007 לכאלו המבוקשים על ידי הלייבלים המובילים בעולם.

עד 2007 פרסם חנן מספר קטעים לאוספים שונים בלייבלים מובילים דוגמתFTP , פונוקול,  Sirius ועוד והופיע בפסטיבלים בברזיל, גרמניה, רוסיה, אוסטריה, איטליה ובמדינות נוספות.

נקודת הפריצה  האמיתית שלו הייתה הרמיקס ללהיטD.N.A של יהל, אשר זכה לשלל ביקורות חיוביות בסצנה הגלובאלית, ושזכה לפידבק חיובי מיהל עצמו שכלל את הרמיקס באחד מהאוספים שלו.

ב-2007 התחיל חנן בשיתוף פעולה מתמשך עם בן וויזרוך  B.E.N הגרמני, שהקליט עמו אלבום בשםPsychedelic Injection שיצא בלייבל שבבעלותו. ואלבום אוסף שהשניים קימפלו בשםSpiritual Rhythms Of Psytrance Volume 3 ובו קטע נוסף שלהם בשםFunky Fish.

ב-2009 יצא אלבום הבכורה של חנןPoint Therapy, אשר הציג תשע רצועות פול-און פסייטראנס אנרגטי ושכלל שיתופי פעולה עם מיטב אמני הטראנס ישראליים ובינלאומיים.

טראנס דתי

חתיכת סיפור חיים, אה? ובהתחשב בזה שחנן עוד לא חצה את גיל 27, הסיפור הופך למרשים בהרבה. אבל, הסיפור לא נגמר.

 

בנוסף לכל, בנוסף לאלבומים, להערצה, ולדרך שמובילה אותו לתפקיד מלך מסיבות הזריה הישראליות,  משמש  חנן גם כדי.ג'יי. במסיבות הטרנסים הגדולות בעולם.

 

 אלא שהעובדה הזו יוצרת לחנן בעיה. כי חנן הוא שומר תורה ומצוות, ושומר שבת. ומסיבות הטראנס נערכות פעמים רבות דווקא בלילות שישי. "עקב כך שאני שומר שבת, אני  עובד בעיקר בחו"ל היות ובארץ היום בו מתקיימים רוב המסיבות הוא יום שישי ואני לא מופיע בשישי ובשבת", סיפר בעבר לעיתון 'ישראל היום.

וכך, דווקא בגלל שמירת השבת נאלץ חנן שנולד בבית חילוני והתקרב לדת, להופיע דווקא בחו"ל. אלא שהעובדה שהתמקד בהופעות חו"ל, דווקא סייעה לו.

 

כיום מופיע חנן בפסטיבלי הטראנס הגדולים בעולם, בברזיל, מקסיקו, דנמרק, שבדיה, פורטוגל, רוסיה, ספרד, איטליה, גרמניה וסרביה. ובכולם הוא מגיע בימי חמישי למקום ההופעה, שוהה בשבת במלון ובמוצאי שבת מתקלט לאלפי אנשים.

 

"כשאני מגיע להופעה בחו"ל", הוא מספר "אני מחפש איפה נמצא בית חב"ד הקרוב ואני מביא איתי פלטה חשמלית כדי לחמם אוכל בשבת".