חוויה של פעם בשנה

 

ישנם בני נוער רבים ואף מבוגרים המבקשים להתקרב לתורה, אלא שהם נתקלים בקשיים שונים בדרכם. עבורם יש לי עצה מיוחדת, בליל שבועות נפתחים שערי שמים ולכל אחד שמראה רצינות ומשקיע בלימוד התורה, מובטחת לו עזרה מיוחדת משמים במהלך כל השנה.

 

יש לי סיפור מעניין עבורכם: בישיבת "אחינו לצעירים" התוכנית הייתה שבני הישיבה יחגגו את חג השבועות בביתם, אלא שקבוצה מבני הישיבה לא הסכימה לוותר על לימוד התורה בחג השבועות בישיבה, באמרם המקום המתאים ביותר לחגוג את חג מתן תורה הוא במקום בו לומדים כל השנה תורה! ואכן הנהלת הישיבה נענתה לבקשה ואפשרה לבני הישיבה החפצים בכך להישאר בישיבה.

 

בין הנשארים היה "עדן", תלמיד צעיר בשנתו הראשונה בישיבה, הוא מאוד התקשה להתאקלם ולמצוא את מקומו כתלמיד מן המניין בישיבה, הוא ידע עליות ומורדות, עד לאותו חג שבועות בישיבה, הלימוד בצוותא וקדושת היום וההתעלות בתורה, הפכו אותו לאחר, הקשיים נעלמו הספקות אינם. צמח לו בן ישיבה בוטח בדרכו.

 

אני פוגש נערים רבים במסגרות השונות, וכולם מבקשים את אותו הדבר. הם אוהבים תורה ורוצים להתקרב עוד ועוד לאבינו שבשמים, אלא שיש להם המון קשיים.

הנה לכם, חברים יקרים, הזדמנות חד פעמית לעשות את זה ובגדול- – –

 

בואו והצטרפו ללומדים בבתי המדרש.

חג השבועות הוא יום שהקב"ה נתן לנו את המתנה הגדולה ביותר ביקום – את התורה הקדושה, זהו יום שבו ניתן לקבל ולספוג המון המון, אז אני ממליץ לכולם תעשו עכשיו מעשה והצטרפו.

 

לבירור על בית המדרש הקרוב למקום מגוריכם התקשרו לרב אהרן 050-4141386