אין כמו הישיבה !

גם אנחנו כהורים יכולים להמליץ להורים, שהחינוך חשוב להם, אין כמו הישיבה ! ולא רק אנחנו, הילדים אף הם מאוד אוהבים את הישיבה וממליצים עליה לחברים!!!

גם אנחנו כהורים יכולים להמליץ להורים, שהחינוך חשוב להם, אין כמו הישיבה. 

את האחים אליסיאן אין צורך להציג בפני תושבי השכונות שבצפון ירושלים, הם מוכרים לכל כבעלי המכולת "תל-ארזה" והבעלים של "מעדנית תל-ארזה". אנחנו ארבעה אחים שעלינו יחדיו מפרס, ויחד הקמנו עסקים משותפים: שני אחים מנהלים את חנות המכולת ושני אחים מנהלים את המעדניה הנמצאת מעבר לכביש. מסתבר שהשותפות עוברת גם לדור הבא כאשר שני בני הדודים קבלו החלטה משותפת להפוך לבני ישיבה תלמידים מן המנין בישיבת "אחינו לצעירים". לקראת סיום תקופת הלימודים נפגש כתב אתר "אחינו" עם האחים – ההורים, דוד אבא של שחר ומרדכי אבא של ליאור, לשיחה אודות הצעד המיוחד שעשו ילדיהם במעבר לישיבה.

בשכונה שלנו זה לא מובן מאליו שילד הולך לישיבה. גם אנחנו קצת חששנו מהצעד הזה, בכל זאת אין בישיבה מקצועות חול ותעודת בגרות, אך כיון שהחנויות שלנו בסביבה חרדית, יש לנו היכרות עם החינוך הישיבתי וידענו שאם אנחנו חושבים על חינוך, שזה הדבר החשוב באמת נוכל לקבל אותו רק בישיבה. באמת בתחילת הדרך, ליאור לא כל כך רצה ישיבה. הפחיד אותו מאוד הנושא של הלבוש הישיבתי והתגובה של החברים בשכונה, אך מכיון שהיה חשוב לנו שילמד בישיבה המרצנו אותו לכך. כיום לאחר מספר שנים אנחנו ממש רואים עליהם את התוצאות של החינוך שהם קבלו בישיבה, את כיבוד ההורים, המידות הטובות ושמחת החיים. הילדים אף הם מאוד אוהבים את הישיבה וממליצים עליה לחברים.

גם אנחנו כהורים יכולים להמליץ להורים, שהחינוך חשוב להם, אין כמו הישיבה !