סדר 'הכנה' לישיבות הקדושות

תלמידי כיתה ח' בביה"ס 'נווה צבי' ביקרו בישיבת 'אחינו' לצעירים   על פי מסורת רבת שנים בביה"ס 'נווה צבי' – בית שמש. עם פתיחת תקופת המבחנים לישיבות, נוהגים תלמידי כיתה ח' לבקר בישיבות יחד עם מחנך הכיתה, כדי להרגיש מקרוב את האווירה המיוחדת בישיבות.   כפי שאומר לנו מחנך הכיתה, הרב מנחם אמסלם 'מאז שהוקמהקרא עוד...

תלמידי כיתה ח' בביה"ס 'נווה צבי' ביקרו בישיבת 'אחינו' לצעירים

 

על פי מסורת רבת שנים בביה"ס 'נווה צבי' – בית שמש. עם פתיחת תקופת המבחנים לישיבות, נוהגים תלמידי כיתה ח' לבקר בישיבות יחד עם מחנך הכיתה, כדי להרגיש מקרוב את האווירה המיוחדת בישיבות.

 

כפי שאומר לנו מחנך הכיתה, הרב מנחם אמסלם 'מאז שהוקמה ישיבת 'אחינו' אנו נוהגים לבקר בישיבה. לפני כן היינו בכל שנה נוסעים לישיבה אחרת, כיום ישיבת 'אחינו' זה "הבית" שלנו'.

 

'אנחנו תמיד פוגשים כאן בוגרים מרוצים'.

 

תלמידי בית הספר זכו לקבלת פנים חמה מצד הנהלת הישיבה. הם הוזמנו להצטרף לסדר לימוד בישיבה, כאשר כל תלמיד לומד עם אברך – חונך מהישיבה.

 

בהמשך ביקורם שמעו התלמידים דברי חיזוק מהרה"ג רבי יוסף קסלר שליט"א רב קהילת 'אוהל מנחם', המבקר רבות בישיבה ואף מוסר בה שיחות מוסר.

 

עם סיום ביקורם בישיבה ובעיר 'מודיעין עילית'. זכו התלמידים להיכנס למעונו של ראש ישיבת 'מיר – ברכפלד', הגאון רבי אריה פינקל שליט"א, ולהתברך מפיו להצלחה בבחינות לישיבות הקדושות.

 

מסכם את הביקור צחי: 'היה מדהים לראות איך כל הבחורים יושבים ולומדים ברצינות, נהניתי מהלימוד עם האברכים, והתרגשתי לראות את החברים משנים עברו, איך הם נראים מרוצים ושמחים'.