נעים להכיר: הישיבה לצעירים של "שלום לעם"

הישיבה לצעירים של ״שלום לעם״ נוסדה מתוך הכרה בצורך אמיתי לבית מדרש ייחודי שבו יוכלו נערים בעלי יכולת לימודית גבוהה הזקוקים לליווי אישי ללמוד ולהתפתח ברמה תורנית גבוהה באווירה ביתית חמה ומצמיחה, מתוך הכרה באישיות האינדבדואלית של כל תלמיד.

הישיבה לצעירים של "שלום לעם" נוסדה מתוך הכרה בצורך אמיתי לבית מדרש ייחודי שבו יוכלו נערים בעלי יכולת לימודית גבוהה הזקוקים לליווי אישי ללמוד ולהתפתח ברמה תורנית גבוהה באווירה ביתית חמה ומצמיחה, מתוך הכרה באישיות האינדבדואלית של כל תלמיד. הישיבה הוקמה על ידי בניו של הגאון רבי יעקב הלל שליט"א ראש מוסדות "אהבת שלום", במטרה להגשים רעיון זה.

את הישיבה מנהל צוות חינוכי מסור ומנוסה, יחד עם צוות רמי"ם מוכשר, מורים מקצועיים וצוות חונכים איכותי ומיוחד.

הישיבה מיועדת לנערים איכותיים בני 14-17, בעלי מידות טובות ורצון ושאיפה להתקדם בתחום התורני ברמה גבוהה, ובמסלול אישי המתאים ליכולתם.

במבנה ייחודי ועתיק ברחוב חיי אדם, במקום שקט בלב ירושלים, שוכנת הישיבה המעניקה אווירה חמה ולבבית לתלמידים, ונותנת תנאי אש"ל מלאים ברמה גבוהה במיוחד עם אפשרות לתנאי פנימיה למעונינים.

הנהלת הישיבה שמה דגש מיוחד על לימודי הגמרא, במסגרת של שיעורי עיון ובקיאות ברמה לימודית גבוהה, תוך כדי התאמה אישית וליווי צמוד לכל תלמיד עד ליכולת לימוד גמרא באופן עצמאי.

מדי יום מתקיימים שיעורים בתנ"ך, משנה, הלכה והשקפה, וניתן דגש מיוחד ללימוד ערכים ומידות טובות.

 

רח’ בני ברית 16 ירושלים, ת.ד. 57455, טל’ 02-5022881 פקס 02-5022771

AHVAT TORA, 16 Benei Berit st. P.O.B. 57455 Jerusalem