התחלתי לשמור נגיעה, איך להתמודד?

      אני רוצה ללכת לברית מילה של דודה שלי והתחלתי לשמור נגיעה ולא כולם יודעים מכך, ואני חושב שדודה שלי תעלב, מה לעשות?       אם אתה חושב שדודה שלך תקבל את ההתחזקות שלך ותבין זאת, אבל אתה יכול להתקשר אליה לפני הברית, ולהסביר לה שאתה מתחזק ומשתדל להקפיד על ההלכה שלגברקרא עוד...

 

   

אני רוצה ללכת לברית מילה של דודה שלי והתחלתי לשמור נגיעה ולא כולם יודעים מכך, ואני חושב שדודה שלי תעלב, מה לעשות?

 

   

אם אתה חושב שדודה שלך תקבל את ההתחזקות שלך ותבין זאת, אבל אתה יכול להתקשר אליה לפני הברית, ולהסביר לה שאתה מתחזק ומשתדל להקפיד על ההלכה שלגבר אסור לגעת בנשים, ותגיד לה שזה לא משום שאתה פחות קשור למשפחה, ושהיא לא תיקח את זה כדבר אישי.

אם אתה חושב שלא מתאים לדבר איתה על זה, אז פשוט תצטרך לנסות להתחמק מנגיעה. ואם היא תשים לב ותעלב, אז תיגש אליה אח"כ ותסביר לה את הענין.

שאלות ותשובות על הישיבה

שאל את הרב און ליין 

תשובות בעניני חגים ומועדים

ארגון "אחינו" הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.

הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.