אני רוצה לחזור בתשובה אבל בעלי מתנגד, מה אעשה?


 

   

שאלה:

שלום, אני אשה נשואה ומעוניינת לחזור בתשובה ולהתחזק, העניין הוא שבעלי לא מעוניין, מה אני יכולה לעשות, הוא לא מעוניין בשום פנים ואופן?

 

   

שלום, אני אשה נשואה ומעוניינת לחזור בתשובה ולהתחזק, העניין הוא שבעלי לא מעוניין, מה אני יכולה לעשות, הוא לא מעוניין בשום פנים ואופן?

 

   

יישר כח גדול על הרצון לחזור בתשובה, זהו צעד חשוב ביותר בחיים, שיהיה בהצלחה.
 
לגבי בעלך, אין טעם ללחוץ עליו, הדבר רק יכול לגרום לו לרתיעה ונסיגה. את צריכה להתחיל להתחזק בעצמך בצורה שקטה וכמה שפחות בולטת. תשתדלי שתהליך ההתחזקות שלך, עד כמה שניתן, לא יפריע לבעלך.
תמשיכי לכבד את בעלך ולשמח אותו, ואני מקוה שבמשך הזמן, במיוחד שהוא יראה כמה שטוב לך עם ההתחזקות, הוא גם ירצה להצטרף אלייך.
 
יכול להיות שעוד כמה זמן, תוכלי גם לבקש ממנו לצאת איתך לנופש של סמינר ערכים, לא בשביל שהוא יחזור בתשובה גם, אלא שהוא יבין יותר מה עובר עלייך, וככה תהיה ביניכם יותר הבנה. אם הוא יסכים לכך, הסיכוי שגם הוא יתחיל להתחזק יעלה.
 
פרטים על הסמינרים של ערכים ניתן לראות באתר שלהם >>>
או שאפשר להתקשר אליהם, מספר הטלפון שלהם הוא:
03-5793035
 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

שאלות ותשובות על הישיבה

שאל את הרב און ליין 

תשובות בעניני חגים ומועדים

ארגון "אחינו" הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.

הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.