'היום אני הרבה יותר רגוע'

בעקבות הצלחת ערב ׳אבות ובנים׳ בישיבת ׳אחינו׳ שבו נחשפו ההורים בין היתר לסכנות הטמונות במכשיר הסלולרי החליטו בהנהלת הישיבה ללכת צעד קדימה ולדאוג למכשירים כשרים גם להורים

בעקבות הצלחת ערב 'אבות ובנים' בישיבת 'אחינו' שבו נחשפו ההורים בין היתר לסכנות הטמונות במכשיר הסלולרי החליטו בהנהלת הישיבה ללכת צעד קדימה ולדאוג למכשירים כשרים גם להורים.

 

 

התעניינות ערה נרשמה בימים אלו במזכירות הישיבה כאשר הורים רבים לתלמידים הלומדים בישיבת 'אחינו' לצעירים מבקשים להצטרף למסלולים הכשרים של הטלפון הסלולרי, זאת בעקבות אסיפת החינוך שהתקיימה להורי התלמידים בה נחשפו בין היתר לסכנות הטמונות במכשיר ה'תמים' והמסוכן הזה.

כמסורת ארגון 'אחינו' כך גם בישיבת 'אחינו' כאשר מבקשים להתחזק גם מסייעים למתחזק, לכן מסייעים במזכירות הישיבה להורים המבקשים להירשם למסלולים וזאת ע"י הצעות מגוונות במסלולים מיוחדים.

 

ומדוע שלא יכנסו לחנות ויקנו?

'עליך להבין כי אשקלון אינה קרית ספר וקריית מלאכי אינה ירושלים' כפי שאומר לנו משה אבא של טל 'עד שראש הישיבה לא דיבר איתנו בצורה גלויה ופתוחה על הטלפונים לא חלמתי מה שיכול להיות שם. ס"ה מה אני רוצה, הילד נוסע רחוק מקריית גת לקרית ספר שיהיה לו מכשיר שיוכל להיות איתנו בקשר צריך לאסוף אותו מתחנה מרכזית למושב שלנו,

 

הילד לא צריך יותר מזה ולא חשבתי לרגע על הסכנות הטמונות במכשירים אלו, גם אחרי שאמרו לי מכשיר כשר איפה אני אמצא דבר כזה אצלנו זה לא בני ברק, ומה אני הכי אוהב, בישיבה לא מנחיתים עליך, 'תחליף מכשיר וזהו', עוזרים לך לקנות מבררים לך מה הכי שווה', האבא המאושר ממשיך ומספר לנו 'החלפנו גם לבנות שלי ותאמין לי בדור הזה אני היום הרבה יותר רגוע'.