יצחק תשובה יו"ר קבוצת דלק: האלוקים נותן כח לעשות חיל

כל הצלחה בחיים היא האמונה. זהו סוד ההצלחה. אמונה מכל הלב. ׳ואהבת את השם אלוקיך בכל לבבך׳.- עם הכל. צריך גם להתמיד. אין דבר העומד לפני הרצון.

כל הצלחה בחיים היא האמונה. זהו סוד ההצלחה. אמונה מכל הלב. 'ואהבת את השם אלוקיך בכל לבבך'.- עם הכל. צריך גם להתמיד. אין דבר העומד לפני הרצון.

 

"צריך תמיד לזכור: ' וזכרת את השם אלוקיך- כי הוא הנותן לך כח לעשת חיל'. רק הוא. אני רק שליח. מי אני בכלל. ותודה לא-ל על כל מה שאני עושה, הברכה מלמעלה- וזה הכל רק האמצעי. מי שאומר אחרת, לא אומר אמת. אני מאמין בכל ליבי שכל מה שקורה לנו מכוון מלמעלה, ואדם צריך לזכור מאיפה הוא בא והתחיל."

 

"אני אישית התחלתי משום מקום. הייתי צריך לעבוד קשה, לפרנס משפחה ברוכת ילדים, ולאורך כל הדרך הייתה יד מכוונת שהביאתני עד הלום, ואני מודה על כך לבורא עולם".

 

בסיפוק רב אני יכול לומר היום כי המדינה שלנו הינה בחסדי שמים, מדינה עצמאית עם אנרגיה כחול לבן. תגליות הגז יספיקו לכל הצרכים של המדינה לשנים רבות מאוד. רק בשביל הדוגמא: המדינה צורכת היום 4 מיליארד מ"ק של גז בשנה. בתגלית הקידוח של 'תמר' לבדה מספיקה ל-60 שנה ויותר, לצרכים של מדינת ישראל".

 

עזרת ה' יחד איתכם נמשיך להשפיע ולהגיע להישגים. שמח אני להיות עם חרדים ושומרי תורה ומצוות כאיש אחד בלב אחד, כי כוחנו באחדותנו".

 

[המודיע]