"מה שהחילוניים לומדים בשנה החרדים מספיקים בחצי שנה" – תרצה גרנות

היא היתה הדמות הבולטת ביתר בעולם הפרסום בישראל ובשבוע שעבר היא הלכה לעולמה. שימו לב איך היא התבטאה על התלמידים החרדיים שלה.

תרצה גרנות המומחית לפרסום:

"מה שהחילוניים לומדים בשנה  החרדים מספיקים בחצי שנה".

 

היא היתה הדמות הבולטת ביתר בעולם הפרסום בישראל ובשבוע שעבר היא הלכה לעולמה.  שימו לב איך היא התבטאה  על התלמידים החרדיים שלה.

 

ביום חמישי האחרון הלכה לעולמה הפרסומאית תרצה גרנות מייסדת בית הספר לפרסום ACC  , לאחר שבשנתיים האחרונות סבלה ממחלה קשה. גרנות נחשבה למומחית של הקריאייטיב בארץ ולימדה פרסום וקופירייטינג במשך יותר מ-20 שנה, כאשר בעשור האחרון, הביאה גרנות לעולם גם את דור הקופירייטרים החרדיים, רובם ככולם ממלאים היום תפקידים בכירים בענפי התקשורת, המדיה, הפרסום, העיתונות והיח"צ.

 

מתוך ראיון שהעניקה לפני כשנה לחיים גיל: "אלו תלמידים מקסימים, משמעת הלמידה שלהם מדהימה. הקשב, הריכוז, הנחישות. זהו משהו בגֵנים החרדים, החשיבות הרבה למילה הכתובה, היחס ה'קדוש' לטקסטים. אולי בגלל זה המרצים שאנחנו מביאים מהמגזר הכללי נפעמים כל פעם מחדש".

 

גרנות פרגנה לתלמידיה החרדים, למרות השקפת עולמה הקיבוצית: "מה שאנחנו מספיקים בשנה אצל החילונים, אנחנו יכולים להספיק בחצי שנה אצל החרדים. זה פשוט ציבור שיודע ללמוד, יודע ספר ומכוון מטרה", אמרה מי שלימדה אלפי תלמידים בעשורים האחרונים.

 

[מתוך מרכז העניינים]