שלושה ספרי תורה נשרפו בדליקה בישיבת אור החיים בירושלים

אבל בירושלים. שלושה ספרי תורה עלו באש, נשרפו וניזוקו קשות. השריפה פרצה בשעה 4:30 לפנות בוקר, בישיבת אור החיים הממוקמת בשכונת הבוכרים בירושלים. צוותי כיבוי רבים הגיעו למקום, פינו את בחורי הישיבה שהחלו להמלט מן הלהבות והשתלטו על האש גדולה. עם כיבוי השריפה, התברר האסון הכואב: שלושה ספרי תורה אשר בארון הקודש, עלו בלהבות וניזוקוקרא עוד...

אבל בירושלים. שלושה ספרי תורה עלו באש, נשרפו וניזוקו קשות. השריפה פרצה בשעה 4:30 לפנות בוקר, בישיבת אור החיים הממוקמת בשכונת הבוכרים בירושלים. צוותי כיבוי רבים הגיעו למקום, פינו את בחורי הישיבה שהחלו להמלט מן הלהבות והשתלטו על האש גדולה.

עם כיבוי השריפה, התברר האסון הכואב: שלושה ספרי תורה אשר בארון הקודש, עלו בלהבות וניזוקו בצורה קשה בשריפה שהשתוללה. אחד מספרי התורה נשרף כליל, והשניים האחרים ניזוקו בצורה חמורה.

בשעות אחר הצהריים של יום האתמול, התקיימה עצרת חיזוק והתעוררות בהיכל הישיבה, כאשר בחורי הישיבה ובראשם ראש הישיבה גועים בבכי על האסון הנורא. ביום רביעי, יקבלו על עצמם הבחורים 'תענית דיבור' ככפרה על שריפת הקודש, ובים חמישי תתקיים הלווית ספרי התורה, רווית היגון והכאב, בתפילה לה' שיהיו בעם ישראל רק אירועים של שמחה וכבוד התורה.