עומר אדם והיהדות: ביטול הופעות בשבת ואיסור לשון הרע מול 30,000 יהודים

מתי הגיע הרב יגאל כהן לביתו של עומר אדם, ומה עשה שם יאיר נתניהו, ומה המסר שביקש אדם להעביר בהופעתו, בה השתתפו 30,000 יהודים? כל מה שרציתם לדעת על עומר אדם והיהדות (הדברות) הזמר המצליח והאהוב עומר אדם מתקרב ליהדות, במקביל להצלחותיו המטאוריות בתחום המוזיקה. ליקטנו עבורכם ציטוטים, תמונות וסרטוני וידיאו מרגשים בנושא. לפני שנתייםקרא עוד...

מתי הגיע הרב יגאל כהן לביתו של עומר אדם, ומה עשה שם יאיר נתניהו, ומה המסר שביקש אדם להעביר בהופעתו, בה השתתפו 30,000 יהודים? כל מה שרציתם לדעת על עומר אדם והיהדות (הדברות)

הזמר המצליח והאהוב עומר אדם מתקרב ליהדות, במקביל להצלחותיו המטאוריות בתחום המוזיקה. ליקטנו עבורכם ציטוטים, תמונות וסרטוני וידיאו מרגשים בנושא.

לפני שנתיים התרגשה הרשת מצעדו האמיץ של אדם: במהלך משא ומתן לקראת הופעות לפסטיגל חנוכה – הצהיר אדם כי הוא לא מוכן להופיע ביום שבת, גם לא תמורת למעלה ממיליון וחצי (!) השקלים שהוצעו לו. בצעד תקדימי ושלא כמו בעבר, החליטה הפקת הפסטיגל שאם אדם לא מופיע בשבת – אף אחד אחר לא יופיע. בזכותו של אדם, הפסטיגל לא התקיים בשבת, ועשרות אלפים ניצלו מחילול שבת בזכותו.

היה זה לפני מספר חודשים, במסגרת ההופעה הגדולה ביותר שהייתה לו אי פעם, כאשר 30,000 מעריצים רכשו כרטיסים והגיעו לאצטדיון סמי עופר בחיפה, בחר אדם לנצל את המומנטום, לא פחות ולא יותר כדי להעביר את המסר החשוב של שמירת הלשון, בקמפיין המפורסם 'לשון הרע לא מדבר אליי' שבו הוא לוקח חלק. וזה עוד לא הכל, לצד ה'מתנה' המיוחדת קיבלו המעריצים פתק אישי שמבקש מהם לשמור את לשונם ולא 'ללכלך על אחרים'.

בימים שלפני ראש השנה, ערך עומר אדם בביתו ערב סליחות מיוחד ומרגש בהשתתפות הרב יגאל כהן, הזמר מידד טסה, הזמר חיים ישראל, ואפילו יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הגיע לחלוק כבוד ולהתחבר לשורשיו.

חנוכה – עומר אדם עושה קידוש השם ומדליק את החנוכיה בנר שלישי. מתוך התלהבות, הוא בירך בטעות גם שהחיינו. צפו:

הרב יגאל כהן מתארח בביתו של הזמר עומר אדם. צפו:

כשמשה פרץ ועומר אדם התעטפו בטליתות על הבמה ושרו "מודה אני". צפו:

בימים שלפני ראש השנה, ערך עומר אדם בביתו ערב סליחות מיוחד ומרגש בהשתתפות הרב יגאל כהן, הזמר מידד טסה, הזמר חיים ישראל, ואפילו יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, הגיע לחלוק כבוד ולהתחבר לשורשיו. צפו: