שבת היכרות בישיבה הקדושה!

בשבת פרשת ׳שמות׳ תתקיים שבת היכרות בישיבה הקדושה ׳אחינו׳ שבשכונת הר נוף שבירושלים. צעירים מתחזקים מכל רחבי הארץ, מוזמנים להשתתף בשבת הייחודית, בה הם יזכו לחוות שבת אותה הם יזכרו כל חייהם.

בשבת פרשת 'שמות' תתקיים שבת היכרות בישיבה הקדושה 'אחינו' שבשכונת הר נוף שבירושלים. צעירים מתחזקים מכל רחבי הארץ, מוזמנים להשתתף בשבת הייחודית, בה הם יזכו לחוות שבת אותה הם יזכרו כל חייהם.

בימים אלו כבר מתארגנת קבוצת צעירים הנמנים על פרויקט 'חיי עולם' של 'אחינו' ומעוניינים להשתתף בשבת המרתקת. במהלך השבת יזכו המשתתפים לחוות את סעודת השבת בישיבה, את לימוד התורה המיוחד של שבת קודש, את השירה המיוחדת של 'עונג השבת' ולהאזין לשיחות מרתקות בנושאים שונים. השבת תתקיים בצוותא עם בני הישיבה הקדושה ועם צוות רבניה.

ראשי הישיבה הקדושה 'אחינו' שבהר נוף, מזמינים אותך, צעיר מתחזק. אם מעניין אותך לחוות חוויה של ישיבה למשך שבת אחת בלבד. אם אתה מעוניין להיחשף למשהו שונה לחלוטין מכל מה שאתה מכיר, הצטרף לשבת החיזוק ותגלה עולמות חדשים. במהלך השבת תזכה להיפתח לאווירה מיוחדת, בה לא נתקלת עד כה ותחווה התרוממות אותה לא תשכח לנצח. יעידו על כך כל אלו שזכו בעבר להשתתף בחוויה דומה.

השבת תתקיים כאמור בפרשת 'שמות', בתאריך כ"ג בטבת (9/1/10).

נשמח לראותך.

לפרטים נוספים ולהרשמה:
הרב אהרון 052-7027080
הרב אריאל 050-4146778