בחג החנוכה, יהיה מעניין בישיבת 'אחינו' מחכים רק לכם!

במהלך ימי החנוכה יתאפשר לצעירים מתחזקים, לבקר בישיבה הקדושה 'אחינו' שבירושלים ולחוות את חווית הישיבה, כך הודיעה הנהלת הישיבה. לקראת ימי האורה של חנוכה, בהם אנו מברכים את הקדוש ברוך הוא על נסיו ונפלאותיו שהוא עשה לאבותינו בימים ההם בזמן הזה, החליטו בישיבת 'אחינו' אפשר לצעירים לזכות ולטעום מהי ישיבה וכיצד מתנהל הלימוד בה. ימיקרא עוד...

במהלך ימי החנוכה יתאפשר לצעירים מתחזקים, לבקר בישיבה הקדושה 'אחינו' שבירושלים ולחוות את חווית הישיבה, כך הודיעה הנהלת הישיבה.

לקראת ימי האורה של חנוכה, בהם אנו מברכים את הקדוש ברוך הוא על נסיו ונפלאותיו שהוא עשה לאבותינו בימים ההם בזמן הזה, החליטו בישיבת 'אחינו' אפשר לצעירים לזכות ולטעום מהי ישיבה וכיצד מתנהל הלימוד בה. ימי החנוכה הם ימים שמחים ומאירים וכידוע, אין אור אלא התורה הקדושה ועל כן מוזמנים הצעירים המתחזקים מכל הארץ אל הישיבה הקדושה.

הימים בהם יתאפשרו הביקורים בישיבה הקדושה הינם, ימים שני, שלישי ורביעי בחג החנוכה (14,15 ו-16 בדצמבר), כאשר יום הלימודים בישיבה מתחיל בשעה 9:30 בבוקר. במהלך הלימוד ייהנו המשתתפים מלימוד משותף ומהנה, בצוותא עם בני הישיבה ורבניה, כשלאחר מכן יתקיים שיעור מרתק מפי הרב אריאל אלבז. הלימוד יסתיים בשעה 13:00 בצהריים כשלאחריו תתקיים ארוחת צהריים שכמובן האורחים מוזמנים אליה.

יום הלימוד יסתיים בעז"ה בשעה 14:00 בעקבות כך שבחג החנוכה יש להדליק נרות בשעות אחר הצהריים.

כמו כן, ישנה אפשרות בתיאום מראש, להשתתף בכל פעילויות הישיבה ביום הביקור, מתפילת שחרית השכם בבוקר ועד לסיום הלימוד בשעות הקטנות של הלילה.

לבירור על אפשרויות הגעה:
הרב אריאל 050-4146778
הרב אהרון 052-7027080
 
בואו! יהיה כיף!