יהדות

תדאגו ליהדות, הדמוקרטיה תסתדר

מורים לאזרחות ששמעו על תכנית הלימודים ששמה דגש על הפן היהודי הזדעקו מיד: ״חרדיזציה!״ הם כנראה שכחו שהיהדות היא גם שלהם. ולמה לא צריך לדאוג לדמוקרטיה?

צה"ל והחרדים באותה סירה

דו״ח האו״ם משמיץ את ישראל ואת צבאה ומציג אותם באור שקרי לחלוטין. זה מקומם! ומה עם העלילות השקריות שטופלת התקשורת על הציבור החרדי?

לא נשכח…

אם תשכח, זה יקרה לך שוב. אתה חייב לזכור את זה, לתמיד

שמש, ירח וברכת הלבנה

בימים הקרובים נחזה בתופעת ה׳סופר מון׳ – הירח יהיה קרוב לכדור הארץ כפי שלא היה כבר עשרות שנים ^ בהזדמנות זו נדבר על מהותה של ברכת הלבנה, מה מברכים, למה ועל מה.

אין יאוש בעולם

מד״א זה לא מדע מדוייק - צוות מד״א קבע את מותו של קשיש אבל הוא התעורר לחיים...

הנשק הסודי של עם ישראל

עם ישראל ניצב מאז ומתמיד בפני אויבים שייחלו להשמדתו, אבל אל מול כולם יש לו נשק סודי שמאפשר לו להתגבר על כל הסכנות.

הרשתות החברתיות – שעבוד מצרים של ימינו

איצטדיון שלם על הרגליים, משחק בשלב ב׳ ביורוקאפ, הפועל ירושלים מביסה 76:98 את ניז׳ני נובגורוד, והילדים בסמארטפון. בפרשות השבוע אנחנו קוראים על שעבוד מצרים, אבל גם היום אנחנו משועבדים, וצריכים לצאת לחירות

איזה טיפוס אתה? (ואיזה כדאי לך להיות…)

תרשה לי לשאול אותך שאלה: את מי מהרשימה שלפניך היית בוחר לחלוק איתו את החיים, בין אם זה לבחור בו לחבר, לבן/בת זוג, לקבל אותו לעבודה או אפילו ללמוד אצלו קורס נהיגה.

השכפ"ץ הרוחני שלי

מאבטח הרכבת הקלה שנדקר מהמחבלים הקטנים מגלה איך בדרך נס הסכין לא עברה את בגד הציצית הדק שעליו כל יום כל היום השכפ׳׳ץ הרוחני שלי

איך הכי טוב לאכול אבטיח

זהו, הקיץ הגיע ועונת האבטיחים כאן. אז למה שלא נפיק את המקסימום מהירוק – האדום הנפלא הזה. אנחנו מגישים לכם באהבה 10 דרכים לאכול אבטיח, ב 2 סרטונים מדהימים.

למה שוקולד צריך הכשר?

הרב הלל קצנלבוגן משיב לשאלות נפוצות בענייני כשרות • למה שוקולד צריך הכשר? מותר לקנות פירות וירקות בחנות שאינה מפוקחת על ידי משגיח כשרות? וגם: כמה זמן צריך לחכות בין אכילת בשר וחלב.

בחירה חופשית

במנה הראשונה של הסם או בסיגריה הראשונה יכולת הבחירה שלך אדירה. בפעם ה-100, אתה עדיין יכול לצאת מזה, אבל הבחירה החופשית הרבה יותר קטנה.