אחינו

ההצלחה הגדולה

תשעה מבוגרי ישיבת ׳אחינו׳ בירושלים נקלטו בהצלחה בישיבות גבוהות מהמובחרות ביותר. עד לפני שנתיים-שלוש הם עוד היו רחוקים מהיהדות. סיפור של הצלחה.

הצלחה אדירה לישיבת 'יולי אוגוסט'

גם וותיקי הפעילים של ארגון ׳אחינו׳ הופתעו ממידת ההצלחה של ׳ישיבת יולי אוגוסט׳ שפעילותה הסתיימה בשבוע שעבר. ״הייתה לנו הערכות לכך שיגיעו כארבעים משתתפים״, מספר ראש הישיבה הרב חיים ברכץ, ״בפועל המספר הכפיל את עצמו״.

בול קרוע במאה אלף דולר

רשות הדיבור לדני האח הגדול במשפחה: הייתי ילד רגיל כמו כל הילדים בשכונה החיים שלי נעו על ציר קבוע בית ספר, חברים, ומגרש הכדורגל בפאתי השכונה. עד לאותו יום בו פגשתי לראשונה את הרב ראובן הוא שאל אותי ואת חבריי בבית הספר שאלה פשוטה וחכמה, נניח הוא אמר שאתה אספן בולים ולך שני בולים יקריםקרא עוד...

תלמידים והורים מדברים

  אריק אבינר מרחובות אביו של דור שנכנס לישיבה בירושלים מודה: אורלי בן חמו מקרית גת אמו של מתן שנכנס לישיבה בבני ברק: תומר בן 16 מבאר שבע נכנס לישיבה בבני ברק:   תום קרני בן 18 מכרמיאל משתכנע:  חיים יוסיפוב בן 16 מרשל"צ:   יקי כהן בן 17 מבת ים נכנס השבוע לישיבה:  קרא עוד...

כל ההתחלות קשות?

ישיבה חדשה, עולם חדש, אתגרים חדשים – איך מתמודדים עם ההתרגשות והמתח של המעבר לעולם התורה. הרב אלבז מרגיע: ״לא הייתם מאמינים כמה מהר זה יעבור לכם״.