התפילין של מליקסון

הכדורגלן מבאר שבע מאור מליקסון מספר שלא חשב שיחזור להיות ברמה בה היה בעבר, וחושף: במשך שנה שלמה הוא הניח תפילין כל יום.
צילום: AFP (הגדל)

מאור מליקסון נחשב בשנה שעברה לאחד השחקנים המאכזבים ביותר. אחרי קריירה מעולה של משחקים בארץ, בפולין ובצרפת, הוא חזר לישראל ואכזב את הקהל עם משחק ברמה לא גבוהה כפי שציפו ממנו.


אבל השנה מליקסון שוב על הגל. הוא עושה את עבודת הקשר בצורה יוצאת דופן, ורבים מפרשני הספורט צופים שייתכן והוא יהיה ה-שחקן של העונה הנוכחית.


בראיון לשי מוגילבסקי מ-YNET מספר מליקסון שהוא כבר חשב שהוא לא יחזור להיות כדורגלן ברמה גבוהה  כמו שהיה בעבר. לדבריו הפציעה ממנה סבל איימה לפגוע בתפקוד שלו גם לאחר ההחלמה, אך הוא לא בורח מאחריות לכישלונות של העונה הקודמת: "אני יכול לתרץ מהיום ועד מחר", הוא אומר, "אבל בסופו של דבר עליתי על המגרש ולא נתתי את מה שהייתי צריך לתת. לא אשקר".


אבל בתוך הראיון יש קטע מעניין מאוד שמספר קצת על חייו האישיים של מליקסון: "לא הרבה יודעים, אבל בתקופה האחרונה חלה גם התקרבות בין מליקסון לדת" כותב המראיין. "עם זאת, הדרך לשמירת שבת עדיין רחוקה.


"הייתה לי תקופה בפולין שהנחתי תפילין במשך שנה. לא חשבתי שאחזור לזה לעולם", מספר מליקסון, "אבל במחנה האימונים בקיץ רועי גורדנה הציע לי להניח. אמרתי לעצמי 'מה יכול להיות?'. זה נותן תחושה מאוד חזקה של ביטחון ונורא התחברתי לזה. זה עושה לי טוב. אני לא מאמין שאקח את זה הלאה, כי באתי ממשפחה שממש לא בעניינים האלה, אבל יש כמה דברים שאני משתדל לעשות יותר בכיוון של הדת

שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד