יוסי נגר: פעם רציתי לשחק באירופה, היום אני מאושר!!!

לפני כמה שנים שאל אותי עיתונאי: "איפה אתה רוצה לשחק כשתהיה גדול?" עניתי לו: "אני רוצה לשחק באירופה".כיום אני לא באירופה, אני במקום הכי טוב בעולם!!!
הגדל

יוסי נגר: פעם רציתי לשחק באירופה, היום אני מאושר!!!

 

התחלתי לשחק כדורגל מגיל 8. בגיל 15 נכנסתי לשחק במחלקת הנוער של מועדון הכדורגל מכבי חיפה. במשך הזמן הגעתי לקבוצה הבוגרת של המועדון, וזכיתי עם הקבוצה באליפות המדינה, ובעוד תארים נוספים של הקבוצה.

 

לאחר מכן הגעתי לשחק בליגת האלופות של אירופה. גם בנבחרת ישראל האולימפית שיחקתי 3 שנים. בשנה האחרונה הייתי בהפועל כפר סבא ועלינו לליגת העל.

 

כאשר התחלתי להתחזק ולהתקרב לקב"ה, היה לי קושי גדול מאוד לעזוב את הכדורגל שהיה מהות כל חיי! הייתי נלחם עם עצמי יום יום בכדי שאוכל לשכנע את עצמי לוותר על דבר שהיה כל כך חשוב עבורי.

 

למרות שהיה לי כסף, פרסום ותהילה גדולה – הרגשתי ריקנות גמורה, הרגשתי שחסר לי תוכן בחיים!!! וככל שהתחזקתי, הרגשתי שאני חי בשקר אחד גדול! ולכן, ברוך ה', החלטתי  לעזוב את הכל , ולהיכנס לישיבה ללמוד תורה כל היום ולעשות את הדבר האמיתי.

 

כרגע, נכון שאני לא מרוויח כמו קודם, אבל אני יודע  ברוך ה' שהקב"ה עוזר, אני מסתפק במה שיש לי, והכי חשוב, אני מרגיש מאושר יותר ממה שהייתי קודם. כי עכשיו אני יודע שכאשר אני שומר שבת ולומד תורה , אני זוכה יותר מכל אחד אחר שלא עושה זאת. זכיתי ב"ה למצוא חברה מלאת תוכן, אכפתיות ועזרה אמיתית בין אדם לחברו, ולקבל חום, אהבה והנהגה לערכים. אני ממליץ לכולם לבוא ולטעום!

 

לפני כמה שנים שאל אותי עיתונאי: "איפה אתה רוצה לשחק כשתהיה גדול?" עניתי לו: "אני רוצה לשחק באירופה". כיום אני לא באירופה, אני במקום הכי טוב בעולם!!!

 

           

 

[מתוך עלון ישיבת אור החיים]

שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד