אודות

ארגון 'אחינו' הינו ארגון שמטרתו הינה סיוע לנערים המפלסים את דרכם בעולמה של היהדות. הארגון הציב לעצמו כמטרה לתת לנערים אלו את הכלים והאפשרויות להיחשף לעולמה של היהדות ולמצוא את מקומם בעולם זה.


הארגון מסייע לנערים באמצעותם של מאות פעילים הפזורים בכל הארץ אשר הינם בקשר אישי ויומיומי עם הנערים המעוניינים בכך. הפעילים לומדים בצוותא עם הנערים ומסייעים להם להשתלב בעולמה המרתק של היהדות.


האתר של ארגון 'אחינו' הוקם ככלי עזר לפעילות הארגון. כאן באתר תוכל אתה, נער המבקש לשמוע על יהדותו, למצוא הסברים וביאורים בנושאים בהם אתה עוסק ובשאלות בהן אתה מתקשה. באתר תוכל גם להפנות את שאלותיך ישירות אל רבני הארגון (באמצעות המדור"שאל את הרב"). שאיפתנו היא שתוכל למצוא באתר סיפוק לצימאונך ליהדות באמצעות התכנים המסקרנים והידע הרב הנמצא בו.


היות ודעתך חשובה לנו מאוד אנו מבקשים שתפנה אלינו בכל עניין ובכל רעיון שעל ידו ניתן, לדעתך, לשפר את האתר ואנו נשתדל להיענות לבקשתך בהקדם האפשרי.
 
למעלה 2000 שנה, יושבים היהודים בכל מקום בעולם ושקועים בלימוד התורה.
המתיקות המיוחדת של לימוד תורה סייעה לכל יהודי בכל הדורות להחזיק מעמד מול כל האויבים.
אם גם אתה מעוניין לטעום את טעם מתיקות התורה, הצטרף לקבוצת בני נוער שיושבים יחד ולומדים תורה באוירה מיוחדת ושמחה. או אם יש לך שאלה או בקשה נשמח לשוחח עמך:
1800-20-18-19 (שיחת חינם)
ליעוץ והכוונה לגבי ישיבות
054-8402001

 

 

בברכת הצלחה בדרך הנעלית בה אתה צועד
ארגון 'אחינו'

עבור לתוכן העמוד