מדרשיות

עיר

כתובת

המבנה

ימי פעילות

שעות פעילות

שם הרכז/ת

טלפון

באר יעקב

הר' עוזיאל

בי"כ עולי לוב (ליד המתנ"ס)

ב,ד

20.15 – 21.45

לאה יונה

0527684364

 

 

 

ו

22.00 – 23.30

 

 

 

שא נס 18

בי"כ ע"ש הר' סעדיה

א,ג

18.45 – 20.15

בר חנון יעקב

0504193178

בת ים

הכרמל  6

בית יעקב

א,ד

18.00- 19.30

רונן מגן

0527627367

 

 

 

ש

14.00 – 16.00

 

 

בת ים

ליוורנו 36

בי"כ אוהלי יפית

ג,ה

19.30 – 21.00

בסו אהרון

0547820439

 

 

 

ש

16.30 – 18.00

 

 

בת ים

חביבה רייך 1

קרוואן (בי"כ בתוך ביה"ס)

א

20.15 – 21.45

חג'בי גל חיים

0504195588

 

 

 

ג

20.30 – 22.00

 

 

 

 

 

ש

14.00- 16.00

 

 

הוד השרון

דרך מגדיאל פינת סוקולוב בכיכר

בי"כ משכן יעקב

ג,ה

22.00 – 23.30

עידן טל

0533153352

 

 

 

ש

14.00 – 15.30

 

 

הרצליה

יסוד המעלה 20

ביה"כ שערי תפילה

ב

22.00 – 23.30

בצלאל אלון

0506612258

 

 

 

ד

21.30 – 23.00

 

 

 

 

 

ש

20.30 – 22.00

 

 

חדרה

פרנק 7

מרכז רוחני

א,ב

20.00 – 21.30

הודיה מלקו

0527351216

 

 

 

ו

21.30 – 23.00

 

 

חדרה

פרנק 7

מרכז רוחני "גואל יבוא"

ג,ד

20.00 – 21.30

שניאור יעקב

0528899903

חולון

החי"ם 4

בי"כ עטרת חכמים (בעזרת נשים)

א,ב,ו

20.00 – 21.30

יעקב זיתוני

0527663557

חולון

לנדאו 14

בי"כ דרכי נועם

א,ג

19.00 – 20.30

בן אסולין אברהם

0527639262

חולון

לנדאו 14

בי"כ דרכי נועם

ש

22.15 – 23.45

תומר דוד

0527629426

כפר יונה

הרמב"ם 1

מקלט ליד הכיכר

א,ב,ג

20.00 – 21.30

קלאף דוד

0526989697

נתניה

פתח תקווה 73

בי"כ לנדמן

ב,ד

21.30 – 23.00

יפית כביר

0526177536

נתניה

סיני 1

בי"ס שפירא

א

9.00 – 10.30

נירה פויכטונגר

0537516570

 

 

 

ג

08.00 – 09.30

 

 

 

 

 

ד

9.15 – 10.45

 

 

נתניה

סיני 1

בי"ס שפירא

א

11.00 – 13.00

נעמה קיקוב

0548482006

 

 

 

ג

10.30 – 12.00

 

 

 

 

 

ו

09.00 – 10.30

 

 

נתניה

סיני 1

בי"ס שפירא

ג

12.00 – 13.30

אתי סבן

0504141586

 

 

 

ד

11.30 – 13.00

 

 

 

 

 

 

10.30 – 12.00

 

 

נתניה

גליקסון 27

בי"כ אבות ובנים

ב,ד

21.30 – 23.00

גבאי סופי

098338288

נתניה

גליקסון 23

בי"כ דקר (במקלט)

א,ה

19.30 – 21.00

אייל זיגדון

0525752953

 

 

 

ש

15.00 – 16.30

 

 

נתניה

בליקנד 9

בי"כ חפץ חיים

א,ה

19.30 – 20.15

גבאי יוסף חיים

098338288

 

 

 

ו

22.00 – 23.30

 

 

פתח תקווה

אונטרמן 15

מתנ"ס קהילתי

א,ג

20.00 – 23.30

יניב כהן

0525671115

 

 

 

ש

14.00 – 15.30

 

 

ראש העין

חזון איש 15

מקלט

ד

18.30 – 20.00

ברזילאי ארז

0509031074

 

 

 

ה

22.30-24.00

 

 

 

 

 

ש

21.30 – 22.00

 

 

רחובות

הרואה 25

מקלט

ב,ה

20.30 – 22.00

יעקב יונה

0527684365

 

 

 

ו

21.30 – 23.00

 

 

רחובות

בורכוב 11

בי"כ מאיר ישראל מקלט 52

ג,ה

17.00 – 18.30

מתן אפריאט

0509811560

 

 

 

ו

20.00 – 23.30

 

 

רמלה

מבצע יהונתן פ. הזית

בי"כ טללי חיים

א,ג

21.15 – 22.45

יעקב יונה

0527684365

תל אביב

שדרות המעפילים 16

בי"כ

א

20.30 – 22.00

שרה כהן

0523347988

 

 

 

ש

15.00 – 16.30

 

 

תל אביב

חכמי ישראל 90

אוהל שרה קומה ב'

א,ב,ה

19.30 – 21.00

מיכאל ארבוב

0527134589

אשדוד

חטיבת הנגב 4

מועדון הביצה

א,ג,ד

21.00 – 22.30

מויאל יעל

0504186186

אשדוד

חורי חיים 3

בי"כ בית יעקב

ב,ה

19.00 – 20.30

ערן שמחי

0527123221

 

 

 

ש

17.00 – 18.30

 

 

אשדוד

אב 10

בי"כ שירת הים

ב,ד

20.30 – 22.00

ערן פאר

0527635559

 

 

 

ש

22.00 – 24.00

 

 

אשדוד

הציונות 102

בי"כ נס לישראל

א,ה

20.30 – 22.00

אליהו אבוטבול

0504113771

אשדוד

כנרת 69

בי"כ אחוות ישראל

ג,ה

20.30 – 22.00

אמרי מוצ'ק

052-7651611

אשקלון

יהדות בריטניה

בי"כ שבות ישראל

א,ג,ד

20.15 – 21.45

מכלוף דניאל

0504104178

בני עייש

אהרון דנון 1

בי"כ כולנו אחים

ב, ד,ש

19.30 – 21.00

בני עייש

0528048299

באר שבע

כותל המערבי 71/9

דירה

ב,ד,ש

20.30 – 22.00

שני טביביאן

0528889793

בית שקמה

מושב

בי"כ כמוס ימין

ב,ד

20.45 – 22.15

מצרפי יונתן

0504100505

 

 

 

ש

22.00 – 23.30

 

 

יבנה

שבזי 30

בי"כ תפילה למשה

א,ב,ד

20.30 – 22.00

בויסה רויטל

0527161164

מושב משען

מספר 9

בי"כ של חומרי

א

20.45 – 22.15 19.30 – 21.00

יונתן מצרפי

0504100505

 

 

 

ש

22.00 – 23.30

 

 

קרית מלאכי

יוסף בורג 7

בי"כ הליכות עולם

ב,ה

20.30 – 22.00

מוטי פישר

0548431294

 

 

 

ו

22.00 – 23.30

 

 

קרית עקרון

אלי כהן 56

מבנה

א,ב

20.00 – 21.30

משה ועקנין

054-4440395

 

 

 

ו

22.00 – 23.30

 

 

מושב עוצם

חדר כושר לשעבר

בית מדרש חזון עובדיה

ב,ג

19.30 – 21.00

דוד בן חמו

0504114532

 

 

 

ו

22.00 – 23.30

 

 

שדה עוזיהו

מושב

בי"כ הישן של המושב

א,ד

20.45 – 22.15

שניאור יוסף

0548479573

 

 

 

ש

22.00 – 23.30

 

 

אור יהודה

 

 

 

 

מגול יצחק

054-660-9555

אור עקיבא בלפור

 

 

 

 

מסיקה אייל

054-847-4048

אור עקיבא קנדי

 

 

 

 

רז שי

052-761-7654

אור עקיבא שידלובסקי

 

 

 

 

גבאי אברהם

050-941-6565

אחיהוד

 

 

 

 

דמתי איתן

052-624-7271

אשדוד אזור ג'

 

 

 

 

בכור אפרים

057-318-0547

אשדוד אזור ט'

 

 

 

 

קראדי בן

052-715-0442

אשדוד אזור י"א

 

 

 

 

רומנו רן

052-713-3606

אשדוד אזור י"ב

 

 

 

 

פדידה יצחק

050-411-4546

אשדוד אזור י"ג

 

 

 

 

אטיאס יעקב

050-415-5111

אשקלון נווה דקלים

 

 

 

 

בוכניק דוד

054-327-0222

באר שבע נווה מנחם

 

 

 

 

אלבו יוסף

050-216-6676

בית שאן מרכז שקם

 

 

 

 

כהן דוד

050-421-8004

בית שאן מרכז שקם נוער

 

 

 

 

כהן דוד

050-421-8004

בית שמש רמב"ם

 

 

 

 

לוי דוד

054-840-9045

בנימינה

 

 

 

 

בן לולו יובל

052-427-8325

גבעת שמואל

 

 

 

 

מלכה הרב יצחק

052-672-8294

גן יבנה רובע הקריה

 

 

 

 

בן יוסף איתי

052-593-6764

הרצליה ההגנה נווה עמל

 

 

 

 

חג'ג' אושרי

054-465-4058

הרצליה נווה עמל

 

 

 

 

חג'ג' אושרי

054-465-4058

חדרה בית אליעזר

 

 

 

 

דאהן רונן

050-847-5745

חדרה יוספטל

 

 

 

 

דמתי מידן

052-474-9689

חדרה מרכז העיר

 

 

 

 

תוהמי אופיר

054-786-1303

חולון ג'סי כהן

 

 

 

 

מירזייב דוד

054-845-6350

חולון קרית רבין

 

 

 

 

רביב לירן

052-715-6656

חולון רסקו ב'

 

 

 

 

פודרביניק מנחם

052-764-3957

חיפה דרך פרויד

 

 

 

 

דונין יהודה

054-426-3763

חיפה כרמל

 

 

 

 

כהן רונן

054-214-4168

חיפה נווה שאנן

 

 

 

 

שיטרית שמעון

050-442-4472

חיפה נווה שאנן

 

 

 

 

כהן רונן

054-214-4168

חיפה עין הים

 

 

 

 

עמר מיכאל

052-760-8920

חיפה קרית אליעזר

 

 

 

 

ציון אברהם

052-763-3608

חיפה רמת הדר

 

 

 

 

שלמה רועי

052-768-1447

חיפה שער העלייה

 

 

 

 

ברגיג אורן

052-765-7756

חצור

 

 

 

 

שלו בנימין

054-843-7484

טבריה

 

 

 

 

חורי אלירן

050-642-7574

טירת הכרמל ביאליק

 

 

 

 

עובדיה כפיר

052-555-3221

טירת הכרמל שרת

 

 

 

 

לוי גידי

050-256-0689

יבנה נאות בגין

 

 

 

 

גונן יניב

050-654-4465

יפו גבעת התמרים ד'

 

 

 

 

בוטון ניסים

054-846-4380

ירושלים נווה יעקב

 

 

 

 

בן יקר יעקב

052-713-1611

ירושלים פסגת זאב

 

 

 

 

לרוש יוני

052-767-6665

ירושלים קרית יובל

 

 

 

 

אסולין אליהו

050-419-0219

להבים

 

 

 

 

ביסטרצקי יוסי

054-667-7074

לוד מרכז

 

 

 

 

בר חנון משה

052-765-5382

מגדל העמק מועדון התותח

 

 

 

 

שולומון שלמה

052-599-0137

מגדל העמק מרכז העיר

 

 

 

 

זגורי יניב

052-764-5707

מגדל העמק נוף העמק

 

 

 

 

סמג'ה ישראל

054-232-7153

מגדל העמק שכונות

 

 

 

 

שטרן אלתר

052-767-0913

מודיעין הפרחים

 

 

 

 

שוסטר איתי

052-768-9828

מעלה אדומים 03

 

 

 

 

בר חנון משה

052-456-7546

מעלה אדומים 06

 

 

 

 

בר חנון משה

052-456-7546

מעלה אדומים 07

 

 

 

 

בר חנון משה

052-456-7546

מעלות

 

 

 

 

בן שושן גיל

052-617-6223

נהריה גבעת שרת

 

 

 

 

מלכה דוד

052-762-9423

נס ציונה נווה הדר

 

 

 

 

גמליאל יוסף

052-765-4556

נצרת עילית

 

 

 

 

ממן אליהו

052-600-4052

נתיבות

 

 

 

 

מדר נועם

050-522-7015

נתניה דורה

 

 

 

 

שמן איתי

052-712-1616

נתניה מרכז העיר

 

 

 

 

מגוז יובל עזרא

057-316-5431

נתניה נאות גנים

 

 

 

 

דקל נחום

054-680-7195

נתניה נווה עוז

 

 

 

 

משש אברהם

052-615-4595

נתניה סלע

 

 

 

 

אדמוני יוני

057-378-8334

נתניה עוזיאל

 

 

 

 

רובין רפאל

052-617-8076

נתניה צפון