הצלחה מרשימה לפורטל 'אחינו'

למעלה מארבעים אלף כניסות!! התעניינות חסרת תקדים באתר 'אחינו'. כך מסכמים בסיפוק ראשי ארגון 'אחינו' את חצי השנה האחרונה לפעילות המקוונת של פורטל 'עולם התשובה – אחינו'.
הגדל

למעלה מארבעים אלף כניסות!! התעניינות חסרת תקדים באתר 'אחינו'.  כך מסכמים בסיפוק ראשי ארגון 'אחינו' את חצי השנה האחרונה לפעילות המקוונת של פורטל 'עולם התשובה – אחינו'.

 

"הרעיון הבסיסי היה להפגיש את ציבור הלומדים והמתחזקים לאפשרויות הקיימות בפניהם באמצעות פורטל מיוחד שירכז את כל המידע הקיים לגבי שיעורי תורה, ישיבות, פרויקטים מיוחדים, חומרי הסברה ואמצעי עזר אחרים", מסביר הרב שלמה רוזנשטיין את הרקע להקמת הפורטל. "לא היינו בטוחים אם הרעיון יצליח ועד כמה הוא יוכיח את עצמו, אבל בסייעתא דשמיא התוצאות מלמדות על התעניינות ערה הנמצאת כל הזמן במגמת עליה".

 

סוד ההצלחה של הפורטל, מסבירים ב'אחינו', נעוץ בחדשנות התמידית שלה. האתר אינו שוקט על שמריו ויוזם כל הזמן רעיונות חדשים היוצרים התעניינות תמידית. למשל, מדור פופולרי במיוחד שעלה לאחרונה מספק מענה ללבטים ולספקות שמלווים את ההחלטה להירשם לישיבה. "נוכחנו לדעת שבהרבה מקרים יש לנער המתחזק מוטיבציה חזקה ללמוד בישיבה אבל חסרה לו 'תחמושת' כדי לדעת איך לענות לטענות שמשמיעים הורים או בני משפחה שחוששים מהצעד הזה", מסבירים ב'אחינו'. "המדור הזה מספק את האינפורמציה הנדרשת. הוא מסביר לנער שלא להתעמת ולהתנגש עם ההורים אלא להציג בפניהם נתונים המוכיחים שהישיבה היא האופציה החינוכית המועדפת מכל קנה מידה".

 

מדור פופולרי אחר מביא את סיפוריהם של אנשים מכל שדרות החיים והפעילות הציבורית המספרים על תקופת לימודם בישיבה וכיצד הדבר השפיע על חייהם. "יש לעיתים תדמית כאלו בוגרי הישיבה הם אנשים מסוגפים שחיים במנותק מהעולם. המדור הזה בוסס על סדרת ראיונות שאנחנו עורכים כל הזמן המלמדים שבוגרי הישיבה זוכים להצלחה בכל תחומי החיים".

 

בסופו של דבר, אומרים ב'אחינו', הפורטל איננו מהווה מטרה בפני עצמה אלא אמצעי להגביר את ההתעניינות בבתי חיזוק, בשיעורי תורה ובלימוד בישיבה.

שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד