כך ניצלתי מהמאפיה

סיפורו של דורון, בעבר עוזר למשפחת פשע ידועה כיום תלמיד ישיבה
shutterstock (הגדל)

נולדתי בבית מבוסס, מעולם לא הרגשתי מחסור או מצוקה כלכלית, הורי עובדים במשרות מכובדות אבי אף נחשב לאדם בכיר ומוכר במשק הישראלי. אך נפשי הסוערת תמיד חיפשה ריגושים.


כך מצאתי את עצמי נער בן טובים משכונה טובה, מתחבר לאנשי שוליים מהשכונה הסמוכה למקום מגורי, לא אחשוף את שמה רק אומר לכם כי שמה מוכר לכם מכלי התקשורת ולא בהקשר החיובי...

התחלתי ללמוד מאורחות חייהם של חברי החדשים, אלכוהול סמים וכל השאר הפכו להיות חלק ממני. פה ושם אף מלאתי שליחויות עבור כרישי השכונה... המפורסמים כראשי משפחות פשע... לא היה חסר הרבה כדי שאמצא את עצמי מאחורי סורג ובריח, שמי היה "מוכר למשטרה".


 

חבר טוב יש לי ושמו ישי ערב אחד הוא הציע לי להצטרף אליו לשיעור תורה בבני ברק, ברגע הראשון זה היה נשמע לי רעיון ממש הזוי... אבל החלטתי להצטרף נסענו לישיבת אור דוד לשיעור של הרב דניאל זר. נכנסנו גם לשיעור המקדים- לימוד גמרא בחברותא עם אברכים. נהניתי מהלימוד ומהשיעור אך הייתי משוכנע שמדובר באפיזודה חד פעמית, כי מה לי ולשיעורי תורה... לכן גנזתי את כרטיס הביקור של המדרשיה אי שם בתחתית הארון.


 

עברו כעשרה חודשים שכחתי מכל העניין,  ערב אחד בעודי שקוע בהרהורים נוגים אודות עתידי, הייתי מסובך עם המשטרה עם ההורים וכולם...  נזכרתי בשיעור שבו השתתפתי, זכרתי שהיה נחמד. חיפשתי את כרטיס הביקור ויצרתי קשר, בקשתי להשתתף בשיעורים באופן קבוע, הצטרפתי לישיבה! טעמתי את מתיקות התורה וידעתי שנפשי מצאה את שבקשה, שוב לא ארעה בשדות זרים יש לי תורה!

ערב אחד הגיעו ההורים שלי לישיבה, הם פשוט רצו להגיד תודה, לרב דוד האחראי על שיעורע התורה. הם כבר השלימו עם כך שיש להם בן עבריין הם הפנימו עם העובדה שכל הנראה את מיטב שנותיי הצעירות אבלה מאחורי סורג ובריח...


הם אומרים תודה- על בן מכבד ומתחשב בטוח בדרכו וצועד לקראת עתיד בטוח בעולמו הפנימי.

מעוניינים גם אתם להצטרף: ישיבת אור דוד רחוב המכבים פרדס כץ- בני ברק.
יום רביעי החל משעה 20:00
לפרטים הרב דוד 050-4159059

 

שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד